Jennifer Lopez a Ben Affleck uspořádali nádhernou svatební oslavu pro rodinu a přátele

Zahraniční 24. srpna 2022 | 12:38 — Pavla Krejčí
Jennifer Lopez a Ben Affleck oslavili svůj sňatek společně s přáteli a známými. Uspořádali krásnou oslavu v Georgii. Prý to byla nezapomenutelná a dokonalá událost.
Novomanželé jsou šťastně zamilovaní / Depositphotos

Po intimním obřadu, který proběhl v červenci v Las Vegas, uspořádali čerství novomanželé oslavu pro své přátele i rodinu. A podle zdroje blízkého páru byla pro nevěstu oslava nezapomenutelnou záležitostí.

„Byl to pro ni sen," řekl zasvěcenec. „Líbilo se jí tam mít všechny děti. Milovala to místo. Bylo to všechno velmi zvláštní." Zdroj uvedl, že se herečka a zpěvačka „cítí nesmírně šťastná, že je vdaná za Bena."

Pořád říká ‚můj manžel‘ a je to velmi roztomilé,“ dodává zasvěcenec.

Ben Affleck a Jennifer Lopez oslavili svou svatbu v sobotu v Georgii za přítomnosti nejbližších přátel a rodiny. Lopez měla na ceremoniálu oblečenou bílou róbu od Ralpha Laurena, kterou doplňovala dlouhá splývavá vlečka a závoj. Affleck zase oblékl smoking, který tvořilo bílé sako a černé kalhoty.

Na fotografiích, které byly na obřadu pořízeny, kráčí pár uličkou a v závěsu je následují jejich děti. Slavnostní ceremoniál vedl populární podcaster a životní kouč Jay Shetty.

Mezi pozvané hosty patřil Affleckův dlouholetý přítel Matt Damon a jeho manželka Luciana, režisér Kevin Smith a jeho žena Jennifer, herec Jason Mewes a jeho manželka Jordan Monsanto a hollywoodský agent Patrick Whitesell a jeho manželka, modelka a herečka Pia Miller.

Zdroj řekl magazínu People, že Affleck a Lopez měli „naplánovaný mimořádný víkend oslav “. Součástí byla předsvatební party, obřad a zábavné aktivity.

Jennifer se prý cítila opravdu šťastná a plánování oslavy si velmi užila. Ostatní si patrně obřad také užili. Pohled na zamilovaný pár i jejich děti byl pro všechny zúčastněné jedinečný.

„Všichni vypadali jako taková šťastná a soudržná rodina," řekl jejich přítel a dodal k nevěstě. „Je naprosto bezchybná. Je neuvěřitelné, jak je krásná."

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený nina♡ (@mydream.jlo)

 

Novomanželé si konečně po letech užívají štěstí. Poté, co spolu v letech 2002 až 2004 randili a zrušili plánovanou svatbu, se dočkali svého šťastně až navěky. Jejich románek měl poměrně rychlý spád. Znovu se dali dohromady minulý rok a zasnoubení oznámili letos v dubnu. Psali jsme také: Adele reaguje na zvěsti o zásnubách. Přiznává, že je posedlá svým přítelem

Autorský článek, další zdroje: people.com, Instagram 

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...