Adele reaguje na zvěsti o zásnubách. Přiznává, že je posedlá svým přítelem

Zahraniční 19. srpna 2022 | 11:50 — Pavla Krejčí
Její hlas je nezaměnitelný a také patří mezi nejlepší zpěvačky světa. Adele si na svou hudební kariéru nemůže stěžovat, a jak se zdá, ani na soukromý život. Po fámách, že se zasnoubila se svým přítelem Richem Paulem, promluvila v rozhovoru pro časopis Elle. Svěřila se, že by se ráda znovu vdala.
Adele promluvila o údajných zásnubách / Depositphotos

Po pandemické situaci se se svatbami doslova roztrhl pytel. Uvolněnější doba znovu přeje velkolepým událostem, proto nespočet celebrit oznámilo radostnou novinu. Nedávno probíhaly spekulace, že byla o ruku požádána oceňovaná zpěvačka Adele. Ta se neváhala vyjádřit a svůj vztah s Richem Paulem, sportovním agentem, uvedla na pravou míru.

Pár byl poprvé spojován v květnu 2021 a podle všeho je jejich vztah na dobré cestě. V květnu letošního roku se dokonce sestěhovali do nové nemovitosti, kterou Adele zakoupila od Sylvestera Stallona. Již několik měsíců je Adele vídána s obrovským prstenem, což podnítilo spekulace o zásnubách, či dokonce tajné svatbě. Pro Adele by to bylo již druhé manželství. Byla vdaná za Simona Koneckiho, se kterým strávila osm let, avšak v roce 2019 požádala o rozvod.

Adele však veškeré spekulace utnula a své fanoušky nijak nepotěšila. Odhalila, že zasnoubená není, ale ráda by se znovu vdala. To potvrdila i časopisu Elle: „Nejsem vdaná."

Při rozhovoru prý zpěvavě pronesla: „Jsem prostě zamilovaná! Jsem šťastná, jak nejvíce mohu. Mohla bych být klidně vdaná." Později v rozhovoru také promluvila o svém prstenu: „Nejsem zasnoubená. Jen miluji špičkové šperky!"

Adele září štěstím a neváhá svou lásku vykřičet do světa. „Nikdy jsem nebyla takhle zamilovaná. Jsem jím posedlá." Z předchozího manželství má devítiletého syna a doufá, že své potomstvo dále rozšíří.

Ačkoliv zaznamenává jeden úspěch za druhým, začátkem roku vyvolala vlnu odporu. Nečekaně totiž zrušila dlouho očekávaná vystoupení v Sin City. Fanouškům tuto informaci sdělila v slzavém videu, ti však vyjádřili svou nespokojenost.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Adele (@adele)

Adele měla vystoupit v The Colosseum, v Caesars Palace, na svých show Weekends With Adele, které se měly konat od ledna do dubna. Ve videu tvrdila, že show není připravena, a proto ji musí přesunout. Nakonec v červenci zveřejnila nové termíny. V popisku napsala: „Slovy nedokážou vysvětlit, jak jsem nadšená, že konečně mohu oznámit tato přeplánovaná vystoupení. Opravdu mi zlomilo srdce, že jsem je musela zrušit.“

„Ale po tom, co trvalo věčnost zjistit logistiku pro show, kterou opravdu chci předvést, jsem nadšenější než kdy předtím. Teď už vím, že pro některé z vás to bylo z mé strany špatné rozhodnutí a vždy mě to bude mrzet, ale slibuji vám, že to bylo správné. Být s vámi v tak intimním prostoru každý týden bylo to, na co jsem se těšila, a dám vám ze sebe to nejlepší."

„Děkuji za trpělivost, miluji vás. Adele," dodala.

Psali jsme také: Jennifer Lopez vyjádřila podporu Britney Spears uprostřed sporu s jejím bývalým Kevinem Federlinem

Autorský článek, další zdroje: mirror.co.uk

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...