Rory z Gilmorových děvčat se rozvádí. Žádost podal její manžel

Zahraniční 22. srpna 2022 | 10:29 — Pavla Krejčí
Další na první pohled šťastné manželství se rozpadlo. Herečka Alexis Blendel a její partner Vincent Kartheiser jsou nyní v rozvodovém řízení. Žádost měl podat její manžel.
Alexis je v rozvodovém řízení / Depositphotos

Osmileté manželství známé herečky vzalo za své. Alexis Bledel, která ztvárnila Rory v seriálu Gilmorova děvčata, a Vincent Kartheiser se rozvádějí. O rozvod požádal Kartheiser 10. srpna u newyorského soudu Putnam County Court. Informoval o tom zástupce Bledel. Důvody odloučení partnerů nejsou zatím známy.

Bledel a Kartheiser se setkali na natáčení seriálu Šílenci z Manhattanu v roce 2012. Kartheiser hrál Petea Campbella a Bledel se objevila v 5. sezóně jako jeho milenka Beth Dawes. Kartheiser tehdy magazínu New York tvrdil, že jejich vztah byl zcela profesionální a s Bledel se nezapletl dříve než dva měsíce po skončení sezóny. Nicméně herec Jon Hamm řekl, že mezi nimi vycítil spojení dlouho předtím, než se oficiálně dali dohromady.

„Věděl jsem, že se mu líbí od samého začátku," řekl Hamm. „Byl jsem zastáncem tohoto spojení."

Dokonce i tvůrce seriálu Matthew Weiner poznal rodící se lásku. „Řekl jsem Vinnymu, že by jim to spolu slušelo.

Spekulace o vztahu se objevily záhy poté, co byl pár spatřen při líbání. Svůj vztah zveřejnili na tiskové akci v říjnu 2012. Následně v březnu 2013 Kartheiser přiznal, že se zasnoubili. Nakonec se tajně vzali v červnu 2014.

Již od počátku podrobnosti o svém vztahu udržovali v soukromí. Málokdy spolu vystupovali na veřejnosti nebo o sobě mluvili v tisku. Dvojice se také vyhýbala používání sociálních médií, takže žádné osobní příspěvky o jejich vztahu nelze najít.

Kartheiser o tom promluvil pro zpravodajský web Vulture„Je to něco, co jsem si uvědomil o nejdůležitějších věcech v mém životě,“ řekl v roce 2014. „Je to magické, láska, a to všechno je hluboce duchovní a prostě mi to nepřijde správné sdílet."

Rok po svatbě rozšířili svoji rodinu o potomka - narodil se jim syn. Těhotenství i porod celou dobu tajili a teprve několik měsíců po narození dítěte jejich mluvčí novinku potvrdili.

Scott Patterson, jeden z kolegů Bledel, poskytl svůj pohled na její roli jakožto matky. „Opravdu rozkvetla jako žena a nyní je hrdou, novopečenou matkou, vdaná a šťastná," řekl tehdy pro Glamour. „Porovnáváme svoje rodičovské poznatky, protože můj syn je asi o rok a půl starší než její malý syn. Ukazuji jí fotky a videa a co může očekávat. Prostě si opravdu užíváme vzájemné společnosti."

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený alexis bledel (@alexis_bledelofficial)

 

Bledel se kromě své nejznámější role Rory Gilmore v Gilmorových děvčatech také objevila v seriálu Příběh služebnice a za svou roli získala cenu Emmy. Kromě toho si zahrála filmu Sesterstvo putovních kalhot a v jeho pokračování.

Začátkem tohoto roku oznámila, že po čtyřech sezónách ze své role v Příběhu služebnice odstupuje. V květnovém prohlášení pro Variety řekla: „Jsem navždy vděčná Bruci Millerovi za napsání tak pravdivých a rezonujících scén pro Emily, a také Hulu, MGM, hercům a štábu za jejich podporu." Psali jsme také: Shakira zažívá těžké chvíle: Rozchod, daňové podvody a stěhování

Autorský článek, další zdroj: vanityfair.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...