Manželka Sylvestra Stallona požádala o rozvod. Po 25 letech manželství se rozhodla od herce odejít

Zahraniční 26. srpna 2022 | 12:35 — Pavla Krejčí
Filmový Rocky přišel o svoji lásku. Manželka Sylvestra Stallona, Jennifer Flavin, se rozhodla po 25letém manželství odejít. Před několika dny požádala o rozvod. Důvod jejich odluky není znám.
Jejich manželství trvalo 25 let / Depositphotos

Prvně oslava stříbrného výročí, a pak rozvod. Sylvester Stallone a Jennifer Flavin nezažívají zrovna příjemné chvilky – po 25 letech manželství se rozvádějí.

Definitivní rozpad manželství měla iniciovat Flavin, která podala žádost v pátek u soudu v Palm Beach County na Floridě. V prohlášení pro veřejnost Stallone uvedl: „Miluji svou rodinu. Tyto osobní záležitosti řešíme přátelsky a soukromě."

Zprávy o rozchodu páru přišly tři měsíce poté, co oslavili výročí stříbrné svatby. Tehdy si navzájem vyjadřovali lásku na Instagramu.

„Všechno nejlepší k 25. výročí mé úžasné manželce," napsal Stallone k fotografii. „Není dost slov, abych popsal, co tato neuvěřitelně obětavá, trpělivá žena znamenala pro naše životy, a já si jen přeji, aby jich bylo dalších 25! Děkuji, miláčku!"

Flavin nezůstala pozadu a také sdílela příspěvek: „Všechno nejlepší k 25. výročí svatby! Naše manželství se každým rokem zlepšuje! Nemůžu se dočkat, až spolu strávíme zbytek života!" Příspěvek byl nedávno smazán.

Stallone a Flavin se vzali v roce 1997. Jejich vztah však původně začal v roce 1988, když se potkali v restauraci v Beverly Hills v Kalifornii.

Společně vychovávali tři dcery: Scarlet (20), Sistine (24) a Sophii (25). Stallone je také otcem Seargeoha, kterého má z předchozího manželství se Sashou Czackem. Jeho nejstarší syn Sage, kterého měl ze vztahu se Starlin Wrightovou, zemřel v roce 2012.

Flavin se v posledních týdnech pravidelně objevovala sama, stejně tak tomu bylo na sociálních sítích. Stallone z jejího profilu zmizel a Flavin sdílela pouze dojemné snímky s dcerami. 10. srpna zveřejnila snímek, na kterém je vidět, jak se objímá se všemi dcerami. Už z popisku se dalo vycítit, že všechno není úplně v pořádku. „Tyto dívky jsou mou prioritou, na ničem jiném nezáleží. My 4 navždy."

„Jsi naše opora, roztleskávačka a nejneuvěřitelnější máma," napsala Sophia do komentáře. „Jsme tak šťastné, že tě máme, moc tě milujeme."

Nejsilnější žena, kterou znám," dodala Sistine a Scarlet zanechala emoji srdce.

Zvěsti o rozchodu podnítil i sám Stallone. Nedávno si nechal vytetovat svého psa, jehož část zakrývá tetování, které znázorňovalo jeho ženu. Psali jsme také: Rory z Gilmorových děvčat se rozvádí. Žádost podal její manžel

Autorský článek, další zdroje: people.com 

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více. Toto je pravé místo pro podzimní lenošení

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více....

Komplikace na hranicích. Co by měli turisté vědět, aby se...

Horská střediska řeší obří problémy. Bude se letos vůbec...

Nebe nad Evropou ukazuje, co se aktuálně děje v Rusku

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...

Zavřít reklamu