Manželka Sylvestra Stallona požádala o rozvod. Po 25 letech manželství se rozhodla od herce odejít

Zahraniční 26. srpna 2022 | 12:35 — Pavla Krejčí
Filmový Rocky přišel o svoji lásku. Manželka Sylvestra Stallona, Jennifer Flavin, se rozhodla po 25letém manželství odejít. Před několika dny požádala o rozvod. Důvod jejich odluky není znám.
Jejich manželství trvalo 25 let / Depositphotos

Prvně oslava stříbrného výročí, a pak rozvod. Sylvester Stallone a Jennifer Flavin nezažívají zrovna příjemné chvilky – po 25 letech manželství se rozvádějí.

Definitivní rozpad manželství měla iniciovat Flavin, která podala žádost v pátek u soudu v Palm Beach County na Floridě. V prohlášení pro veřejnost Stallone uvedl: „Miluji svou rodinu. Tyto osobní záležitosti řešíme přátelsky a soukromě."

Zprávy o rozchodu páru přišly tři měsíce poté, co oslavili výročí stříbrné svatby. Tehdy si navzájem vyjadřovali lásku na Instagramu.

„Všechno nejlepší k 25. výročí mé úžasné manželce," napsal Stallone k fotografii. „Není dost slov, abych popsal, co tato neuvěřitelně obětavá, trpělivá žena znamenala pro naše životy, a já si jen přeji, aby jich bylo dalších 25! Děkuji, miláčku!"

Flavin nezůstala pozadu a také sdílela příspěvek: „Všechno nejlepší k 25. výročí svatby! Naše manželství se každým rokem zlepšuje! Nemůžu se dočkat, až spolu strávíme zbytek života!" Příspěvek byl nedávno smazán.

Stallone a Flavin se vzali v roce 1997. Jejich vztah však původně začal v roce 1988, když se potkali v restauraci v Beverly Hills v Kalifornii.

Společně vychovávali tři dcery: Scarlet (20), Sistine (24) a Sophii (25). Stallone je také otcem Seargeoha, kterého má z předchozího manželství se Sashou Czackem. Jeho nejstarší syn Sage, kterého měl ze vztahu se Starlin Wrightovou, zemřel v roce 2012.

Flavin se v posledních týdnech pravidelně objevovala sama, stejně tak tomu bylo na sociálních sítích. Stallone z jejího profilu zmizel a Flavin sdílela pouze dojemné snímky s dcerami. 10. srpna zveřejnila snímek, na kterém je vidět, jak se objímá se všemi dcerami. Už z popisku se dalo vycítit, že všechno není úplně v pořádku. „Tyto dívky jsou mou prioritou, na ničem jiném nezáleží. My 4 navždy."

„Jsi naše opora, roztleskávačka a nejneuvěřitelnější máma," napsala Sophia do komentáře. „Jsme tak šťastné, že tě máme, moc tě milujeme."

Nejsilnější žena, kterou znám," dodala Sistine a Scarlet zanechala emoji srdce.

Zvěsti o rozchodu podnítil i sám Stallone. Nedávno si nechal vytetovat svého psa, jehož část zakrývá tetování, které znázorňovalo jeho ženu. Psali jsme také: Rory z Gilmorových děvčat se rozvádí. Žádost podal její manžel

Autorský článek, další zdroje: people.com 

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...