Jennifer Lopez vyjádřila podporu Britney Spears uprostřed sporu s jejím bývalým Kevinem Federlinem

Zahraniční 16. srpna 2022 | 10:40 — Pavla Krejčí
Britney Spears se zatím klidu nedočká. Přestože zakotvila ve šťastném manželském přístavu, na radostné chvilky to nevypadá. Její bývalý manžel, se kterým má dva syny, se jí rozhodl dělat problémy.
Britney Spears čelí problémům s bývalým manželem / Depositphotos

Popová hvězda Britney Spears nemá na růžích zrovna ustláno. Její život by vydal na pěkně velkou knihu. Nyní se potýká s bývalým manželem Kevinem Federlinem, který se ji snaží odstřihnout o jejich dvou synů.

Společnost však stojí na zpěvaččině straně. Jednou z těch, kdo jí projevil podporu, byla Jennifer Lopez.

„Zůstaň silná,“ napsala k příspěvku třiapadesátiletá Lopez s odkazem na Spearsinu píseň "Stronger". Na něm byly obě ženy zachyceny v roce 2001 na předávání cen MTV Video Music Awards.

Spears na její slova reagovala tím, že sdílela vlastní příspěvek, ve kterém uvažovala o nezávislosti a rovnosti. „Jsme ve světě, kde máte právo používat nohy, srdce, ústa, oči a tělo k vyjádření sebe sama, jak chcete vy!!! Deklarace NEZÁVISLOSTI... Za rovnost a být si rovni!!!"

Jak jednou řekla Jennifer Lopez,“ pokračovala „podívejte se přímo do kamery a řekněte každé malé dívce na světě, aby mluvila nahlas a nikdy se nevrátila k osvětlování nespravedlnosti!!! Jsem tu, abych se podělila o to, že svoboda je stav mysli!!! BŮH VÁM VŠEM ŽEHNEJ."

Spears se nedávno podělila o těžkosti, kterým čelí kvůli svému exmanželovi. Svěřila se, že bylo těžké být spolurodičem s Federlinem. Reagovala tím na jeho tvrzení, že jejich synové Sean Preston a Jayden James se rozhodli nestýkat se se svou matku několik měsíců. Spears uvedla na Instagramu, že je to „zraňující“, a dodala, že její synové se k ní během návštěv chovali „nenávistně“, jelikož je jejich otec proti ní poštvává.

Exmanžel dále reagoval zveřejněním videí ze soukromých chvil s chlapci, když jim bylo 12 a 11 let. Britneyin právník tento krok nazval „narušením soukromí" jejich rodiny.

„Ať si to uvědomuje, nebo ne, pan Federline nejenže porušil soukromí a důstojnost matky svých dětí, ale podkopal i své vlastní děti, jejichž soukromí by měl chránit,“ řekl právník Mathew Rosengart pro Page Six.

Dvojice je stále v rozporu, zdroj blízký Federlineovi řekl Page Six, že „zveřejňování videí nebylo o tom, aby vypadala zlá, ale spíše o připomenutí lidem, že má oprávněně duševní chorobu, a Federline a synové se obávají, že to zůstane nekontrolované." Psali jsme také: Herečka Amanda Seyfried byla jako dospívající dotlačena k natáčení nahých scén. Nyní lituje, že k tomu svolila

Autorský článek, další zdroje: pagesix.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Nejprodávanější kompaktní dodávka na elektřinu v Evropě má nástupce, nový Expert se mimořádně povedl

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...