Herečka Amanda Seyfried byla jako dospívající dotlačena k natáčení nahých scén. Nyní lituje, že k tomu svolila

Zahraniční 13. srpna 2022 | 12:18 — Pavla Krejčí
Herečka, známá z filmů Protivný sprostý holky nebo Mamma Mia, prozradila, že se na začátku své herecké kariéry cítila pod tlakem. Nechala se přemluvit k natáčení nahých scén, kterých nyní lituje.
Amanda Seyfried se nechala ovlivnit nátlakem okolí / Depositphotos

Herečka Amanda Seyfried přiznala, že jako teenagerka byla dotlačena k natáčení nahých scén kvůli obavám ze ztráty zaměstnání. Na začátek své kariéry zavzpomínala v novém výbušném rozhovoru, kde se sama sebe ptala, jak to vůbec dovolila.

Oblíbená hollywoodská hvězda se svěřila, že se po natáčení procházela bez spodního prádla. Tehdy v 19 letech si nebyla jistá svou prací i životem, proto se nechala donutit točit nahé scény. Kdyby se měla vrátit do let dospívání, nikdy by ji ani ve snu nenapadlo svléknout se, aby pokročila ve své herecké kariéře.

„Je mi 19 a chodím bez spodního prádla – jako, děláte si ze mě srandu? Jak jsem to mohla dopustit?" řekla během rozhovoru. „Ach, já vím proč: bylo mi 19 a nechtěla jsem nikoho naštvat a chtěla jsem si udržet práci. Proto."

Amanda také přiznala, že by si přála, aby existovali koordinátoři intimity, když začínala jako herečka. Během natáčení byla totiž mnohokrát vystavena nepříjemným situacím.

Svou hereckou kariéru odstartovala hitovými pořady As the World Turns a All My Children. A přestože ihned zaznamenala úspěch, nikdy neměla pocit, že si ho zaslouží. Proto se neustále snažila udělat dojem na své nadřízené. Bála se, že někoho naštve – šéfy, členy obsazení a štáb, a tak udělala vše, co se od ní očekávalo. S nadějí, že si rozšíří obzory a vybuduje si kariéru vlastní pílí, se vrhla do natáčení nahých scén, které v ní zanechaly neuvěřitelně nepříjemné pocity.

Seyfried přiznala, že je pro ni sláva „divná“ a vlastně má pocit, že „nikdy nebyla superslavná“. Dříve byla nejistá a nevěděla, jak se v branži pohybovat. Nyní řekla, že nalezla harmonii a mít to vědění, co teď, jednala by jinak. „Mám své priority. Vím, kdo jsem. Vím, kam jdu. Vím, co to znamená. Znamená to, že začínám dělat to, co miluju. Vlastně se toho teď nebojím.“

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Amanda Seyfried

Po průlomové roli v kultovním teenagerovském filmu Protivný sprostý holky se setkala s mnoha nepříjemnými situacemi. Ve snímku hrála Karen Smith, poměrně hloupou dívku, která věří, že její prsa mají schopnost předpovídat počasí. Často byla pronásledována dospívajícími chlapci, kteří ji lovili v ulicích, aby se jí zeptali na předpověď počasí. Amanda přiznala, že se kvůli tomu celé roky cítila ponížena.

Bylo mi tak 18 let. Bylo to prostě hnusné," řekla. V ikonickém filmu hrály známé herečky jako Lindsay Lohan, Rachel McAdams nebo Lacey Chabert, se kterou se Amanda doteď přátelí. Prý mají stejně suchý smysl pro humor.

V pozdějších letech se objevila v několika významných rolích. Byly to filmy Dopisy pro Julii, Milý Johne, Červená Karkulka, Zmizelá, Vyměřený čas nebo pokračování Mamma Mia.

Psali jsme také: Serena Williams oznámila, že končí s tenisem. Objevila se na titulní stránce Vogue

Autorský článek, další zdroje: mirror.co.uk

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...