Adele si vzala půjčku 37,7 milionu dolarů na financování megazámku, v Beverly Hills

Zahraniční 06. srpna 2022 | 14:41 — Pavla Krejčí
Fenomenální zpěvačka Adele se rozhodla najít nový domov. Vybrala si obrovský zámek, v Beverly Hills, který zakoupila od Sylvestra Stallonea. Aby pokryla nákupní částku 58 milionů dolarů, vzala si hypotéku na 37,7 milionu dolarů.
Adele koupila dům od Sylvestra Stallona / Depositphotos

Zpěvačka Adele se pustila do zásadního kroku. Rozhodla se pořídit si nový dům. Podle webu The NY Post si však musela vzít opravdu tučnou půjčku, aby mohla obrovský komplex zaplatit.

Adele má nyní standardních 30 let na splacení 37,7 milionů dolarů. „Dlužník slíbil, že bude tento dluh splácet v pravidelných splátkách a dluh uhradí v plné výši nejpozději do 1. března 2052,“ uvádí se v listině, kterou získal web The NY Post.

Zajímavé je, že předchozím majitelem domu byl Sylvester Stallone. V roce 1994 zakoupil pozemek za 2,35 milionu dolarů a panství postavil od základů. Rezidence ve stylu italské riviéry, kterou Stallone nazval „domem, který postavil Rocky“, se rozkládá na 3,5 akrech a je zasazena v části North Beverly Park.

V jednom ze svých příspěvků na Instagramu fanoušky informovala, že se s ní do domu nastěhoval i její přítel Rich Paul. Vybrala si vskutku luxusní rezidenci. Patnáctinásobná držitelka Grammy si v novém domově žije jako královna.

Dům se rozkládá na více než 18 500 čtverečních stopách. Italská vila, navržená Richardem Landrym, disponuje 8 ložnicemi, 11 koupelnami, luxusní kuchyní, jídelnou a formálním obývacím pokojem. Hlavní ložnice s vlastní koupelnou nabízí dvojitou vanu, saunu, páru a kancelář s terasou. Dům dále zahrnuje řadu exkluzivního vybavení včetně promítací místnosti, posilovny, doutníkové místnosti a vlastního baru. K dispozici je také obrovský bazén, lázně, garáž pro osm aut a umělecké studio. Z komplexu se nabízí krásný výhled na město a kaňon. Součástí je také dvoupatrový penzion se dvěma ložnicemi a plně vybavenou kuchyní.

Není to poprvé, co Adele zakoupila nemovitost. V posledních letech investovala do tří dalších domů v hodnotě více než 30 milionů dolarů, rovněž v oblasti Beverly Hills.

Hudební diva rozhodně nebude mít problém dluh splatit. Pokud se v listopadu spustí show, kterou odložila, získá opravdu obrovské jmění. Má vydělat více než 1 milion dolarů za jedinou odzpívanou show, přičemž se očekává, že akce bude trvat nejméně tři měsíce. To znamená, že by za tuto krátkou dobu vydělala nejméně 48 milionů dolarů. Vystoupení by měla začít 18. listopadu a do sestavy 24 přeplánovaných představení bylo přidáno osm nových show.

„Slovy nedokážu vysvětlit, jak jsem nadšená, že konečně mohu oznámit data přeplánovaných vystoupení. Opravdu mi zlomilo srdce, že jsem je musela zrušit,“ uvedla na Instagramu. „Ale po tom, co dalo spoustu práce všechna vystoupení vymyslet a naplánovat, jsem nadšenější než kdy předtím!"

Pokračovala: „Teď už vím, že to pro některé z vás bylo z mé strany špatné rozhodnutí a vždy mě to bude mrzet, ale slibuji vám, že to bude správné."

Psali jsme také: Katy Perry přiznává, že je připravena na další dítě s Orlandem Bloomem

Autorský článek, další zdroje: Twitter, nypost.com

Témata: Adele, dům, půjčka
Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd a nejmodernějších atrakcí. Objevte Siam Park na ostrově Tenerife

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd...

Malaga známá neznámá aneb turistické highlighty i místa,...

Letní dovolená u moře: Tipy na nejkrásnější pláže v...

Co země, to jiná pravidla. Za co vás čeká v zahraničí...

Letní dovolená v Čechách: Pět kouzelných míst, které...

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový...