Eva Longoria vzpomíná na svá manželství. Promluvila o žárlivosti i o nejlepším muži, kterého potkala

Zahraniční 09. srpna 2022 | 10:35 — Pavla Krejčí
Herečka Eva Longoria, proslavená rolí v seriálu Zoufalé manželky, během nedávné epizody svého podcastu Connections promluvila o žárlivosti a o tom, jak funguje její současné manželství s manželem Josém Bastónem. Prý je to ten nejlepší muž, kterého kdy potkala.
Eva Longoria říká, že je konečně šťastná / Depositphotos

Eva Longoria má s manželstvím opravdu bohaté zkušenosti – ty špatné i zlé. Vdala se již třikrát a zdá se, že ve vztahu konečně našla jakousi harmonii. Sedmačtyřicetiletá herečka se v jedné z epizod svého podcastu Connections, ve kterém rozmlouvala s chilskou autorkou Isabel Allendeovou, zamyslela nad „žárlivostí“, kterou zažívala ve svých prvních dvou manželstvích. Také naopak řekla, co dělá její současné manželství spokojeným.

„Myslím, že žárlivost bere hodně velké množství energie. Pamatuji si, jak jsem žárlila a měla jsem pocit, jako by byl můj žaludek naruby. Je to ten nejhorší pocit. Proč by ho někdo chtěl cítit?" řekla Longoria.

Její dvě první manželství neměla zrovna dlouhého trvání. V letech 2002 až 2004 byla vdaná za herce Tylera Christophera. Druhé manželství s Tonym Parkerem trvalo v letech 2007 až 2011 a údajně krachlo kvůli zprávám od jiné ženy, které Longoria našla v jeho telefonu. Po dvou neúspěšných manželstvích se její přístup k lásce i vztahům změnil. Především po tom, co potkala svého současného manžela Josého „Pepeho“ Bastóna, kterého si vzala v roce 2016. Společně mají čtyřletého syna Santiaga Enriqueho. 

 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Když Longoria pro magazín People promluvila o jejím vztahu s Bastónem, řekla, že při seznámení je k sobě nic nepřitahovalo. „Já jsem se dostávala ze špatného manželství a on ze vztahu, takže tam žádné spojení nebylo," vysvětlila. „Vlastně jsme si příjemně popovídali, ale nebylo tam prostě nic víc."

Znovu se potkali o šest měsíců později. „Nepamatovala jsem si, že bych se s ním poprvé setkala, ale okamžitě jsme si padli do noty," vyprávěla Longoria. Poté poznamenala, že další den měli čtyřhodinové rande.

„Bylo to klišé, jako když andělé zpívají, kolem něj byla záře a cítila jsem tu okamžitou chemii," řekla. „Byl to ten nejhezčí muž, jakého jsem kdy viděla. Byl tak charismatický, okouzlující, sladký a zábavný. Říkala jsem si: ,Kdo je ten chlap?!"

Longoria řekla, že je nyní opravdu šťastná a žádný muž, se kterým kdy žila, se mu nemůže rovnat. „Chci do světa vykřičet všechno, co se u nás děje, protože jsem tak šťastná a nadšená, že mohu být s tak laskavým člověkem, jako je Pepe. Je to pravděpodobně jeden z prvních mužů, se kterými jsem chodila, který je starší a etablovaný a v podstatě dospělý. Je tak hezké být ruku v ruce s někým, kdo je vám rovný,“ dodala Longoria.

Psali jsme také: Brad Pitt po rozvodu s Angelinou Jolie znovu randí

Autorský článek, další zdroje: Instagram, people.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...