Brad Pitt po rozvodu s Angelinou Jolie znovu randí

Zahraniční 29. července 2022 | 09:48 — Pavla Krejčí
Hollywoodská hvězda Brad Pitt řekla, že „není ve vážném vztahu“. Údajně však poslední tři roky od rozvodu s druhou manželkou Angelinou Jolie aktivně randí. Nezdá se ale, že by se chtěl nechat ulovit. Svou pozornost cílí na děti a svoje koníčky.
Brad Pitt je prý na randící scéně / Depositphotos

Žije svůj nejlepší život

Brad Pitt si užívá život na obrazovce i mimo ni. Od rozvodu s Angelinou Jolie, který proběhl před třemi roky, prý znovu randí, na vážný vztah to však zatím nevypadá. Přitom herec, jakým je Pitt, musí být neustále v obležení žen.

Během posledních let se spekulovalo, že randí se zpěvačkou Lykke Li a herečkou Androu Day. Ani jedny fámy však nebyly potvrzeny a Pittovi přátelé přiznali, že sice randí, ale mezi jeho současné zájmy a priority patří jeho děti, přátele a koníčky

Jeden ze zasvěcených lidí řekl magazínu People: „V LA má velkou skupinu uměleckých přátel, se kterými se stýká. Randí, ale nemá vážný vztah."

Čas strávený se šesti dětmi, které má z manželství s Angelinou, je pro něj důležitý. „Brad večeří se svými mladšími dětmi, když jsou všichni v LA. Starší děti už mají svůj vlastní život a přátele. Brad s nimi ale má stále docela dobrý vztah." Mezi jeho děti patří Maddox (20), Pax (18), Zahara (17), Shiloh (16) a dvojčata Vivienne a Knox (14).

Pitt si na nedostatek vlastních zájmů nemůže stěžovat. „Brad má své filmy, Miraval a další vášně. Miluje architekturu, miluje kreativitu. Za daných okolností žije svůj nejlepší život," dodal zasvěcenec.

Těžký rozvod

Byl to téměř pohádkový pár a zdálo se, že je nemůže nic rozdělit. Angelina Jolie však nečekaně požádala o rozvod v září 2016 po pouhých dvou letech manželství. Pár spolu žil v letech 2005-2016 a jako svobodní byli prohlášeni až v roce 2019. Před svým vztahem s Angelinou byl v letech 2000 až 2005 ženatý s herečkou Jennifer Aniston. Ačkoliv jí opustil kvůli Angelině, zůstali spolu zadobře.

Mezi Bradem a Angelinou v posledních letech probíhaly soudní spory, které se týkaly opatrovnictví dětí a jejich společné vinařské společnosti Château Miraval, kterou zakoupili v roce 2008. Pro Brada je vinařství srdcovou záležitostí a jen těžko nese, že se mu bývalá manželka snažila prodejem své části zavařit. Dokonce ji obvinil, že vědomě ničí to, co spolu vybudovali.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Brad Pitt (@bradpittofflcial)

Pracovní úspěchy na každém kroku

Neúspěch v soukromém životě však vyvažuje ten pracovní. Momentálně je zaneprázdněn propagací nového filmu Bullet Train, během které se skvěle baví a nosí barevné a stylové outfity.

„Brad se skvěle baví propagací Bullet Train," dodal pro People zasvěcenec. „Bylo pro něj skvělé natáčet po měsících uzamčení během pandemie COVID. Plán natáčení pro něj byl intenzivní a náročný. Miloval to. Má z filmu skvělý pocit."

Bullet Train hraje Pitt vraha cestujícího napříč Japonskem z Tokia do Kjóta. Ve filmu se dále objeví: Joey King, Brian Tyree Henry, Aaron Taylor-Johnson a Sandra Bullock.

Pitt se dále objeví v dramatu Babylon režiséra Damiena Chazelle s Margot Robbie a Olivií Wilde po boku.

Psali jsme také: Angelina Jolie se objevila na veřejnosti s dcerou Shiloh. Ta je svým rodičům hodně podobná a mnozí jí předpovídají hvězdnou budoucnost

Autorský článek, další zdroje: mirror.co.uk, people.com, Instagram

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...