Nicole Kidman a Keith Urban plánují obnovit manželské sliby a dokonce chtějí adoptovat třetí dítě

Zahraniční 29. července 2022 | 08:05 — Pavla Krejčí
Herečka Nicole Kidman a její manžel hudebník Keith Urban údajně plánují obnovit svůj svatební slib před úzkým kruhem vybraných lidí. Podle zvěstí také chtějí rozšířit své potomstvo, a proto uvažují nad adopcí.
Nicol a Keith jsou svoji už 16 let / Depositphotos

Pokud existuje hollywoodský pár, který září štěstím a láskou, jsou to Nicole Kidman a její manžel Keith Urban. I po 16letém manželství vypadají pořád zamilovaně, a proto by chtěli svůj svazek znovu zpečetit. Údajně plánují obnovit své svatební sliby během ceremoniálu, kterého se zúčastní rodina a vybrané celebrity. A aby toho nebylo málo, doufají, že rozšíří svou rodinu tím, že adoptují syna.

Manželé už spolu mají dvě dcery, Sunday Rose (14) a Faith Margaret (11), kterou však odnosila náhradní matka. Nicole také adoptovali dvě děti s bývalým manželem Tomem Cruisem.

Po rozvodu s Cruisem Nicole dlouho hledala lásku. Tu našla právě v Keithovi. Jejich blízcí se nechali několikrát slyšet, že jsou jako spřízněné duše. Netrvalo to dlouho a zpečetili svůj vztah před oltářem. Nicole a Keith se vzali v roce 2006 v rodné Austrálii. Nicol si na romantickou svatbu oblékla úchvatné šaty od Balenciaga.

Zdroj blízký manželům řekl magazínu Mirror, že plánují obnovu slibu už několik let, ale kvůli pandemii to neustále odkládali. Nyní chtějí obřad uskutečnit během podzimu. Podle všeho by se měl konat v kostele v Nashvillu, kde manželé sídlí, za účasti místního pastora.

Zdroj řekl: „Chtějí intimní, ale poměrně velký večírek. Nicole pozve svou rodinu a přátele z Austrálie, plus přátele ze seznamu A, jako je Jennifer Aniston a Reese Witherspoon."

Kromě obnovení slibu by chtěli učinit ještě jeden zásadní krok – touží po dalším dítěti a věří, že i po padesátce budou schopni dát svému dítěti všechnu lásku. „Oba by chlapce milovali a jsou si jisti, že budou schopni upravit svůj rozvrh tak, aby ho vychovávali, aniž by se příliš spoléhali na chůvy."

„Jsou více než připraveni vyhrnout si rukávy a vyrovnat se s několika bezesnými noci."

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nicole Kidman (@nicolekidman)

 

Ačkoliv dceru odnosila náhradní matka, k této možnosti se znovu uchylovat nechtějí, a proto upřednostnili adopci. Zdroj vysvětlil, že adopci zvolili, protože je to méně stresující a rychlejší varianta. Navíc se jím líbí myšlenka, že pomohou dítěti v nouzi.

Před měsícem manželé oslavili 16. výroční svatby a Nicole k této příležitosti sdílela snímek ze svatebního dne. Na fotografii stojí novomanželé před stolem se svíčkami a společně zapalují jednu ze svíček. V popisku napsala: „Sladkých XVI. Pamatuji si to, jako by to bylo včera. Navždy," následovaly emotikony svíčky a srdíčka. Keith nezůstal pozadu a také sdílel fotografii, na níž jsou spolu zachyceni. Psali jsme také: Alec Baldwin má i přes nešťastnou nehodou aktivní a šťastný soukromý život. Vysvětlil, proč má s manželkou tolik dětí

Autorský článek, další zdroj: mirror.co.uk

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Bouřky mohou být nebezpečné. Proč byste měli vynechat sprchování a mytí nádobí během bouřky?

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...