Ozzy Osbourne po vážné operaci vyrazil mimo svůj domov. Při chůzi se opíral o hůlku

Zahraniční 21. července 2022 | 19:27 — Pavla Krejčí
Jak se zdá, Ozzy Osbourne se dobře zotavuje po těžké operaci, která „změnila jeho život“. Byl spatřen venku, a přestože se při chůzi opíral o holi, působil vitálně.
Ozzy Osbourne byl spatřen měsíc po operaci / Depositphotos

Ozzy Osbourne v červnu podstoupil vážnou operaci, která mu „změnila život“. Po více jak měsíci byl spatřen venku, jak se při chůzi opíral o ​​holi. Oblékl černé tričko a těsné černé kalhoty, které jsou typické pro jeho rockerský styl. Po jeho boku stála manželka Sharon Osbourne a jejich děti, Jack Osbourne a Kelly Osbourne, která čeká své první dítě s členem skupiny Slipknot, Sidem Wilsonem. Sešli se na rodinném setkání v Jackově domě v Los Angeles. Jakmile se rozloučil se svými dětmi, s pomocí nastoupil do velkého černého Range Roveru.

Bývalý frontman skupiny Black Sabbath vypadal poměrně dobře, a přestože se opíral o vycházkovou hůl se zlatou rukojetí, vykračoval si s jistotou. Hudebník se se zdravotními problémy potýká už několik let a v roce 2019 oznámil, že mu byla diagnostikována Parkinsonova choroba.

Zpěvák byl propuštěn z nemocnice v Los Angeles minulý měsíc poté, co podstoupil operaci, která údajně "určí zbytek jeho života". Ozzy se od stanovení diagnózy potýká s mnoha obtížemi. Prodělal COVID-19 a musel se znovu vypořádat s následky nehody na čtyřkolce, která se stala v roce 2003. Tehdy utrpěl zranění krku. Jeho stav se však zhoršil pádem v roce 2019, který si vyžádal zavedení 15 šroubů do zad.

„Nyní jsem doma z nemocnice a pohodlně se zotavuji," napsal hudebník v červnu na Instagram. Podstoupil operaci, která zahrnovala odstranění a úpravu čepů na krku a zádech.

„Určitě cítím lásku a podporu všech svých fanoušků a posílám všem velké poděkování za jejich myšlenky, modlitby a přání všeho dobrého během mého uzdravení," dodal.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lydia Wood (@lydiawooddesign)

 

Ani manželka Sharon nezůstala pozadu a ujistila fanoušky, že její partner je na dobré cestě k uzdravení. „Naše rodina by chtěla vyjádřit tolik vděčnosti za ohromné ​​množství lásky a podpory," napsala na Twitteru. „Vaše láska pro něj znamená celý svět."

Pár po desítky let žil v poměrně divokém manželství, přesto si v těžkých chvílích byli navzájem podporou. Jejich vztah doprovázely mnohé spory, které zahrnovaly napadení i Ozzyho nevěry a potýkání se s drogovou závislostí. 

Začátkem července oslavili 40. výročí svatby a tuto skutečnost si připomněli sdílením fotografie z jejich svatebního dne v roce 1982. 

Poprvé se setkali, když byl otec tehdy osmnáctileté Sharon manažerem Ozzyho kapely Black Sabbath. Sharon následně převzala společnost svého otce, když se Ozzy v roce 1979 oddělil od ikonické kapely a vydal se cestou sólové kariéry. Okázalou svatbu uspořádali na Havaji a později přivítali tři děti: dcery Aimee a Kelly a syna Jacka.

Poprvé jsme se potkali, když mi bylo 18, přes 52 let jsme byli přátelé, milenci, manželé, prarodiče a spřízněné duše. Vždy po boku toho druhého. Miluji tě, Ozzy,“ napsala Sharon na svém Instagramu. Psali jsme také: Matt Damon, George Clooney a další celebrity které s výběrem životního partnera zabrousily mimo šoubyznys

Autorský článek, další zdroj: pagesix.com, Instagram

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si fotografové podávají ruce

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si...

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a...

Chorvatská kuchyně: poznejte místní speciality

Černá můra cestovatelů se vrací. Rozběhlá turistická...

Cigareta za tisíce a další nástrahy, kterým letos Češi...

Za co vás čeká v zahraničí tučná pokuta? Pozor na...

Zavřít reklamu