Kapitán Amerika hledá ženu. Najít lásku v Hollywoodu je těžké, řekl

Zahraniční 19. července 2022 | 07:47 — Pavla Krejčí
Chris Evans slaví další filmový úspěch se snímkem The Gray Man. Během rozhovoru se Shondaland řekl, že by chtěl uspět i v soukromém životě. Touží najít životní partnerku.
Chris Evans by chtěl najít štěstí po boku životní partnerky / Depositphotos

Představitel Kapitána Ameriky Chris Evans na filmovém plátně svou životní lásku již našel, ve skutečném životě už ale tak úspěšný nebyl. Herec nyní promluvil o tom, že by se rád zaměřil na nalezení ženy, se kterou by mohl strávit zbytek života. Nepochybně svými výroky zavdal naděje mnoha ženám, které se mu pohrnou k nohám. Kdo asi tohoto hollywoodského krasavce uloví?

Evans nyní září po boku Ryana Goslinga a Any de Armas ve filmu The Gray Man, který běží od 15. července na Netflixu. Ztvárňuje vraha, který je posedlý dopadením svého cíle, Ryana Goslinga.

Když o své nové roli promlouval v rozhovoru se Shondaland, padla otázka i na jeho soukromý život. Nečekaně upřímně odhalil, že svůj hledáček zaměřil na nalezení partnerky, se kterou by strávil život.

„Odpovědí by bylo, že se možná soustředím na hledání partnera, víte, někoho, s kým chcete žít," řekl v pátečním rozhovoru. Dále vysvětlil, že je těžké najít lásku v Hollywoodu.

„Chci tím říct– miluji to, co dělám. Je to skvělé, dávám do toho všechno ze sebe. Ale pokud jde o vztahy – dokonce i toto odvětví je plné pochybností, váhání a rekalibrace ve smyslu skutečné snahy najít někoho, s kým můžete opravdu souznít,“ řekl Evans.

Dodal: „Možná je to o snaze najít někoho, s kým chcete strávit svůj život. Ano, možná je to tím."

Marvelovská hvězda naposledy chodila s hereckou kolegyní Jenny Slate. Setkali se během natáčení filmu Gifted v roce 2017, ale nakonec se v březnu 2018 rozešli. Jak se ale zdá, mají mezi sebou přátelské vztahy. „Chris k Jenny Slate nechová žádné negativní pocity,“ řekl tehdy zdroj Us Weekly. „Je za ni šťastný."

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Chris Evans (@chrisevans)

 

Jeho bývalá o něm také mluvila jen v dobrém a v rozhovoru pro Vulture řekla. „To, co je na nás stejné, není jen to, že jsme z Massachusetts, což bylo potěšující, ale Chris je skutečně jedním z nejlaskavějších lidí, které jsem kdy potkala."

Má krásné a silné emoce a je si jimi opravdu jistý. Je prostě úžasné být poblíž něj. Jeho srdce by pravděpodobně bylo zlaté, kdybyste ho chtěli namalovat."

Evans byl také v minulosti spojován s Jessicou Biel a Minkou Kelly. Nedávno se dokonce proslýchalo, že byl zapletený se Selenou Gomez. Psali jsme také: Tváří aplikace na duševní zdraví je princ Harry. Říká, že musíme pracovat na psychické odolnosti

Autorský článek, další zdroj: pagesix.com

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si fotografové podávají ruce

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si...

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a...

Chorvatská kuchyně: poznejte místní speciality

Černá můra cestovatelů se vrací. Rozběhlá turistická...

Cigareta za tisíce a další nástrahy, kterým letos Češi...

Za co vás čeká v zahraničí tučná pokuta? Pozor na...

Zavřít reklamu