Hvězda seriálu Hry o trůny a její manžel Joe Jonas přivítali své druhé dítě. Je to holčička

Zahraniční 16. července 2022 | 11:01 — Pavla Krejčí
Sophie Turner, představitelka Sansy v celosvětově oblíbeném seriálu Hra o trůny, porodila své druhé dítě. Společně s manželem Joem Jonasem přivítali holčičku začátkem července.
Manželům se narodila druhá holčička / Depositphotos

Sophie Turner a Joe Jonas se znovu stali šťastnými rodiči. Na svět přivítali druhou dceru. „Joe a Sophie s radostí oznamují příchod jejich holčičky," uvedl zástupce v prohlášení. Herečka měla porodit začátkem tohoto měsíce v Miami.

První zprávy o jejím těhotenství se objevily v březnu. Přestože byla herečka několikrát zahlédnuta s těhotenským bříškem, počkala až do května, než veřejně diskutovala o svém těhotenství.

„Je to pro mě životní poslání - výchova další generace," řekla časopisu Elle. „Nejkrásnější v životě je vidět svou dceru, jak kráčí od úspěchu k úspěchu. Jsme tak nadšení, že rozšiřujeme naši rodinu," řekla tehdy nastávající hvězda. „Je to to největší požehnání." Její první dcera Willa se narodila v červenci 2020.

Turner poznamenala, že Willa nechápala, co znamená rostoucí bříško její mámy, a řekla: „Ukážu na břicho a řeknu: 'Co tam je?" A ona řekne: 'Miminko', ale pak ukáže na své vlastní břicho a řekne: 'Miminko'. A pak ukáže na bříško svého táty a řekne: 'Miminko'.“

Oznámení o těhotenství přišlo krátce po tom, co bratr jejího manžela Nick a jeho žena Priyanka Chopra sdělili, že se jim narodilo dítě prostřednictvím náhradní matky. „Máme obrovskou radost," napsala zpěvačka tehdy na Instagram o příchodu jejich holčičky Malti Marie. Nejstarší bratr Kevin Jonas má také dvě děti s manželkou Danielle, kterou si vzal v prosinci 2009.

Herečka předvedla těhotenské břicho na červeném koberci během Met Gala v New Yorku. V róbě s dlouhým rukávem od Louise Vuittona, kterou zkombinovala s bílo-zlatými a diamantovými náušnicemi z kolekce Louis Vuitton High Jewelry, vypadala zářivě.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sophie Turner ♡ (@sophieturner)

 

Jonas požádal Turner o ruku v říjnu 2017. Na Instagramu tehdy zveřejnila fotku, na níž předváděla svůj zásnubní prsten s diamantem, a napsala: „Řekla jsem ano.“ Joe sdílel stejný obrázek a opakoval: „Řekla ano." Následně se nečekaně vzali v Las Vegas v květnu 2019. Poté však následovala větší oslava ve Francii, kde si oficiálně znovu řekli „ano“.

Zasvěcený řekl US Weekly, když spolu před lety začali randit: „Joe ji má opravdu rád. Rozhodně je jiná než ostatní dívky, se kterými chodil." Jonas dříve chodil s Demi Lovato, Camillou Belle, Ashley Greene, Taylor Swift a Gigi Hadid, zatímco Turner randila s Jamesem McVeyem, Tyem Sheridanem a Thomasem Mannem. Psali jsme také: Jméno druhé dcery Eda Sheerana a jeho manželky Cherry je odtajněno. Je pojmenována podle planety

Autorský článek, další zdroj: pagesix.comusmagazine.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...