Tom Hiddleston a jeho snoubenka Zawe Ashtonová se stanou rodiči. Očekávají prvního potomka

Zahraniční 01. července 2022 | 07:25 — Pavla Krejčí
Před několika měsíci filmový Loki oznámil, že se zasnoubil se svou přítelkyní. Nyní přichází další oznámení. Pár očekává svého prvního potomka.
Filmový Loki se dočká potomka / Depositphotos

Tom Hiddleston patří mezi nejnadanější herce Hollywoodu. Po pracovní stránce se mu neskutečně daří, a zejména díky roli Lokiho si zajistil téměř neomezenou popularitu. Nyní dokazuje, že je úspěšný i na poli partnerského života. Společně se snoubenkou Zawe Ashtonovou očekávají svoje první dítě.

Ashtonová se stejně jako Hiddleston pohybuje v herecké branži. Nyní vyrazila na premiéru filmu Mr. Macolm's List, kde se pochlubila rostoucím bříškem. Jednalo se o speciální projekci dobového dramatu, která se konala v New Yorku. Spokojená a pyšná budoucí maminka se usmívala a užívala si místní atmosféru a pozornost. Zdá se, že se svého potomka nemůže dočkat.

Nastávající maminka se prošla po koberci v úžasných korálových tylových šatech od Sabiny Bilenko Couture. 

Tom Hiddleston na projekci nebyl přítomen. Po boku Ashtonové se objevila režisérka Emma Holly Jonesová i její kolegové Freida Pinto, Sope Dirisu, Theo James a Sianad Gregory.

Pár v posledních měsících zažívá šťastné chvíle. V březnu na udílení cen BAFTA 2022 Ashtonová vyvolala zvěsti o zásnubách, jelikož byl na jejím prstu spatřen prsten. Několik dní po jejich vystoupení na červeném koberci webu People potvrdili, že jsou skutečně zasnoubeni. 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený People Magazine (@people)

Hiddleston do svého soukromí nedává často nahlédnout. Začátkem června však promluvil o jejich vztahu pro Los Angeles Times„Jsem velmi šťastný," řekl Hiddleston.

Dvojice se seznámila během zkoušení hry Betrayal na Broadwayi v roce 2019. Hiddleston ztvárnil Roberta, muže, jehož manželka Emma (Ashton) má poměr s jeho nejlepším přítelem Jerrym. Příběh nabízí obrácený pohled na nevěru – od jejích následků až po její počátky. Jako pár se objevili v září téhož roku na červeném koberci během předávání cen Tony. Blízký zdroj prozradil webu People, že pár spolu vždy „pěkně“ ladil.

„Své soukromí veřejně neodhalovali, ale v zákulisí bylo vidět nádhernou chemii," vzpomínal zasvěcenec. „Oběma zajiskřilo v očích a celá společnost si najednou byla blízká."

„A jako Britové žijící v zahraničí se často scházeli. Zawe a Tom si navzájem projevovali velkou náklonnost, což bylo patrné i během vystoupení, když si vzájemné sympatie zrovna projevovat neměli,“ řekl dále zdroj.

Poté dodal: „Tom si vždy velmi střežil soukromí. V zákulisí své zamilování projevovali spíše symbolicky, objímali se a seděli vedle sebe a drželi se za ruce." 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tom Hiddleston (@twhiddleston)

Hiddleston je muž mnoha talentů. Každou roli obohacuje svým šarmem a určitou dávkou charismatu. Patří mezi nejinteligentnější a nejnadanější herce. Ovládá plynně ještě devět dalších jazyků, a to od staré latiny přes ruštinu až po mandarínskou čínštinu. S češtinu by určitě taky neměl problém. Mezi jeho mnohé talenty patří i zpěv nebo tanec, dokonce prý skvěle vaří. Jako pravý Brit miluje Shakespeara a také se mu během studií na Etonu věnoval společně se spolužákem princem Williamem. Nejedna dáma jistě zazoufá, že je tento chodící ideál již zadaný.

Psali jsme také: Tátou po padesátce: George Clooney, Jeff Goldblum nebo Hugh Grant

Autorský článek, další zdroj: people.com, Instagram 

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...