Sandra Bullock oznámila pauzu od hraní. Prý se cítí vyhořelá

Zahraniční 22. června 2022 | 07:15 — Pavla Krejčí
Hollywoodská herečka Sandra Bullock se nechala slyšet, že se na čas stáhne z hereckého života. Prý potřebuje přestávku, protože se cítí vyhořelá.
Sandra Bullock si dává pauzu / Depositphotos

Herečka Sandra Bullock, která má na kontě nespočet nezapomenutelných filmů, se rozhodla pro zásadní krok. Přiznala, že si potřebuje odpočinout od herecké kariéry, protože se cítí vyhořelá.

Sedmapadesátiletá herečka už podobný krok učinila v březnu, kdy chtěla zvolnit. Nedávno uvedla, že se těšila na lehčí pracovní zátěž, která však nepřišla.

V rozhovoru pro The Hollywood Reporter řekla: „Nechci být zavázána někomu jinému než sobě."

Poté promluvila o svém vyhoření: „Jsem tak vyhořelá. Jsem tak unavená a nejsem schopná dělat správná a chytrá rozhodnutí a já to vím."

Vyjádřila vděčnost za to, jak úspěšná ve své kariéře byla. Přesto tento život přinesl plno obětí. Dále naznačila svoje obavy, že pokud by nyní nezvolnila, mohlo by to mít závažné důsledky i v jejím osobním životě. Ráda by trávila více času se svými dětmi. Bullock také promluvila o vnitřních sporech, které sama se sebou vedla. Ty většinou souvisely s její touhou po úspěchu.

V posledních letech byla neustále zaneprázdněna. Přestože jí táhne na šedesát, stále je vyhledávanou herečkou. Zatím neví, jak dlouhá její přestávka bude a kdy se k natáčení znovu vrátí. Brzy se však objeví v akční komedii Bullet Train, kde hraje po boku hvězdných kolegů Brada Pitta a Michaela Shannona. Její roli měla původně hrát Lady Gaga, která však nakonec vypadla z produkce.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sandra Bullock (@sandra.bullock.official)

Naposledy zazářila ve snímku Ztracené město, ve kterém hrála s Channingem Tatumem. Film prý celosvětově vydělal téměř 190 milionů dolarů. Vedle mladšího kolegy jí to velmi slušelo. Bullock navíc na svůj věk vůbec nevypadá.

Výčet filmů, v nichž Sandra Bullock ukázala svůj talent, je opravdu dlouhý. Její role zahrnovaly nejen romantickou linku, ale i spoustu akčních scén. V 90. letech to byly snímky jako Nebezpečná rychlost, Zatímco jsi spal, Láska a válka nebo Magická posedlost. Ve filmu 28 dní se musela podrobit protialkoholní léčbě, zatímco ve Slečně Drsňák se z šedé myšky stala účastnice miss. Dá se říci, že zahraje jakoukoliv roli. V romantické komedii Návrh ztvárnila přísnou šéfku, která svého asistenta Ryana Reynoldse přinutila k sňatku, aby ji nevyhostili ze země.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sandra Bullock (@sandra.bullock.official)

Psali jsme také: Francouzský trend mezi celebritami: Leonardo DiCaprio investuje do šampaňského

Autorský článek, další zdroje: mirror.co.uk, hollywoodreporter.com, Instagram

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...