Tom Cruise brzy oslaví 60. narozeniny. Plánuje hned dvě velké oslavy

Zahraniční 21. června 2022 | 08:05 — Pavla Krejčí
Už začátkem července překročí Tom Cruise další životní milník. Oslaví neuvěřitelných šedesát let. Přitom málokdo by mu tolik tipoval. Hvězda Top Gunu totiž stálé působí mladě a do nových filmů se pouští s plnou vervou.
Tom Cruise oslaví 60 let / Depositphotos

Hvězda formátu, jakého je Tom Cruise, nehodlá slavit prostým způsobem. Přestože je mnohými nazýván skromným. V tomhle ohledu si chce dopřát luxus a velkolepost. Podle spekulací plánuje dvě velké oslavy – jednu v USA a druhou ve Spojeném království. Významné číslo by měl přivítat oslavou už 3. července.

Britská oslava přivítá známé tváře

Říká se, že britská oslava proběhne v hotelu a soukromém klubu Soho Farmhouse v luxusním Chipping Norton. Podle zdroje, který promluvil pro The Sun, si toto místo vybral, protože se mu zalíbilo během oslav kamaráda Simona Pegga.

„Bude to na Soho Farmhouse, kde měl Simon svůj večírek a Tom si to tam prostě zamiloval – takže chce následovat Simonův příklad a využít také tohle místo."

Zdroj dále řekl: „Tom je navzdory své slávě nenápadný, ale tohle je velký milník a jeho přátelé a tým ho chtějí náležitě oslavit. Takže opravdu existují dva seznamy hostů.“

„V Británii budou na seznamu lidé z jeho okruhu – David Beckham, James Corden, kolega Simon Pegg.“ Na seznamu hostů by podle všeho měli být i jeho kolegové z Top Gunu a Mission Impossible, kteří se stali blízkými kamarády. Mezi pozvanými by měl být i královský pár, princ William a Kate Middleton, s nimiž má úzké a přátelské vztahy. Jejich účast však bude záviset na jejich nabitém programu.

Cruise má k Anglii velmi blízko

Cruise se v poslední době hodně pohyboval ve Spojeném království kvůli natáčení. V Londýně vlastní elegantní dům, kde často přebývá. Od dob pandemie prý tráví více času se svými přáteli – především se Simonem Peggem, který se narodil v Gloucestershire a se kterým hraje ve filmu Mission Impossible. Také pravidelně navštěvuje scientologickou centrálu v západním Sussexu. Cruise je totiž známý tím, že je vášnivým vyznavačem scientologické církve.

Cruise se netají tím, že má k Anglii opravdu blízký vztah. Jeho láska ke všemu britskému je očividná a v posledních letech si z Anglie udělal svůj domov.

„Tom miluje deštivé počasí, lidi, dlouhé procházky městem..." řekl dále zdroj.

Dodal: „Nikdy předtím neměl místo, kterému by úplně mohl říkat domov, ale nakonec ho našel v Londýně.“ Často prý zamaskovaný chodí do knihkupectví nebo starožitnictví a užívá si atmosféru Londýna.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tom Cruise (@tomcruise)

Divoký milostný život

Přestože byl ve filmové kariéře neskutečně úspěšný, nedá se takhle mluvit o jeho milostném životě. S jeho osobou je spojováno nespočet krásných hereček, ale jen některé to s ním dotáhly před oltář. Jeho první manželkou byla Mimi Rogersová. Manželství však bylo krátkodobé a po pouhých třech letech skončilo. Záhy po ní následovala svatba s Nicole Kidman. Během 11letého manželství adoptovali dvě děti – Isabellu a Connora. Podle spekulací bylo důvodem rozvodu jeho vztah ke scientologické církvi.

Následoval tříletý vztah s Penélope Cruz, ale nakonec našel chvilkové štěstí v manželství s Katie Holmes. Záhy po svatbě se narodila dcera Suri, avšak po šesti letech manželství skončilo. Důvodem patrně měl být znovu vliv scientologické církve. Cruise se kvůli jejím pravidlům s dcerou nemohl stýkat. V posledních měsících byl spojován s kolegyní Hayley Atwell.

Psali jsme také: Další hvězdný rozchod na scéně. Tom Cruise se rozešel s přítelkyní Hayley Atwell

Autorský článek, další zdroj: Instagram, mirror.co.uk, thesun.co.uk

Témata: Tom Cruise, 60 let, oslava
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Nový Peugeot 208 přichází do Česka. Je krásný, svižný a za super cenu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...