Rita Ora se zasnoubila s hvězdným režisérem. Plánují se rychle vzít

Zahraniční 11. června 2022 | 01:19 — Pavla Krejčí
Zpěvačka Rita Ora se zasnoubila s filmovým režisérem Taikou Waititi. Údajně si učinili svatební návrhy ve stejný moment. Chystají nenápadný obřad na konci léta.
Pár spolu údajně randí přes rok / Depositphotos

Po více jak ročním vztahu přichází zasnoubení Rity Ory a režiséra oscarových snímků Taiky Waititiho. Podle zdrojů si prý si onu otázku položili oba v téměř stejnou chvíli. Pár plánuje rychlý a nenápadný obřad s nebližšími, který se patrně uskuteční na konci léta v zahraničí. Až později bude následovat větší party v Londýně pro celebrity.

Není to poprvé, co se vyrojily zprávy o zásnubách. Zvěsti o údajném zasnoubení se šířily již během Vánoc, což nyní zpěvačka svým oznámením popřela. I Ritiny přátele razantně odmítali, že by k nějakému vánočnímu zasnoubení došlo. Spekulace vyvrátil rovněž fakt, že zpěvačka nenosila žádný prsten.

Proč se chtějí vzít tak brzy, není jasné. Čas ukáže, zdali zpěvačka s o patnáct let starším snoubencem neskrývá další sladké tajemství, které by z pochopitelných důvodů nyní nechtěla zveřejnit. Zvláštní také je, že na zpěvaččině prstě stále nelze vidět prsten.

Oba jsou pracovně vytížení a obřad proběhne, jakmile skloubí svoje náročné pracovní programy. Rita Ora momentálně pobývá v Austrálii a působí v hudebním pořadu The Voice. Taika Waititi pracuje na několika významných filmových projektech, z nichž se jeden váže k pokračování populární ságy Star Wars. Režisér má za sebou několik významných počinů – podepsal se pod filmy Thor: Ragnarok a nejnovější pokračování Thor: Láska jako hrom.

Dvojice o sobě poprvé dala vědět v dubnu 2021, když byli fotografy zachyceni na balkoně při líbání, Ora následně sdílela společnou fotku na Instagramu. Poté spolu v srpnu debutovali na červeném koberci premiéry filmu The Suicide Squad v Los Angeles.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Taika Waititi (@taikawaititi)

Rita Ora po má za sebou poměrně bohatý seznam slavných bývalých. V letech 2009 až 2011 randila se zpěvákem Brunem Marsem. Poté chodila s Robem Kardashianem a Calvinem Harrisem, s nimiž vydržela rok. Stejný čas strávila i se synem návrháře Tommyho Hilfigera, Rickym Hilem. V roce 2015 byla vídaná po boku A$AP Rockyho, který je nyní ve vztahu s Rihannou a těší se z novorozeného syna. Následoval vztah s hercem Spider-Mana Andrewem Garfieldem v roce 2018.

Zatímco Oru čeká první svatba, Waititi byl již jednou ženatý s filmovou producentku Chelseou Winstanley, s níž se však v roce 2020 rozvedl. Mají dvě dcery, Matewu Kiritapu (6) a Te Hinekāhu (10).

Psali jsme také: Brad Pitt obviňuje Angelinu Jolie z úmyslného poškození pověsti jejich vinařské společnosti

Autorský článek, další zdroj: elle.com, pagesix.com 

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít dopad na celý svět, obávají se experti?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Zimní turistika - co si vzít s sebou na zasněženou stezku??utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Vydejte se za krásami Třeboňska a ochutnejte místní kuchyni?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Luxusní vánoční dárek cestovatelům. Zájem o něj je...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Začíná poslední adventní víkend a Češi berou Polsko...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Lyžování od úsvitu po soumrak?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu