Rita Ora a Taika Waititi se tajně vzali na intimním obřadu v Londýně

Zahraniční 09. srpna 2022 | 12:55 — Pavla Krejčí
Rita Ora a Taika Waititi jsou manželé. Pár se vzal na soukromém a intimním obřadu v Londýně. V plánu mají velkou party pro celebrity a rodinu.
Rita Ora a Taika Waititi se vzali v Londýně / Depositphotos

Očekávaná svatba Rity Ory a jejího partnera Taiky Waititiho konečně proběhla. Pár si měl vyměnit sliby na intimním a „zvláštním“ obřadu, který se konal v Londýně.

Zpěvačka a filmař spolu začali chodit v březnu 2021 a svůj románek zveřejnili v srpnu téhož roku. Po spekulacích o zasnoubení a svatbě chystané koncem léta je konečně jasno. Přestěhování do Londýna bylo završeno uskutečněním svatby. Tvrdí se, že obřad byl soukromou událostí bez velkého množství lidí a tisku. Novomanželé však patrně chystají oslavit svůj sňatek "velkou hostinu ve stylu showbyznysu". Zatímco pro Oru to bylo první manželství, Waititi se v roce 2018 rozvedl s filmovou producentkou Chelseaou Winstanley, se kterou má dvě dcery. 

Zdroj řekl deníku The Sun: „Byl to opravdu intimní obřad a speciální pro všechny přítomné. Jejich nejbližší a nejdražší vidí, jak jsou bláznivě zamilovaní."

„Navzdory tomu, že žije ve světle reflektorů, je Rita odhodlaná udržet vztah co nejsoukromější a nechtěla kolem svatby dělat velký humbuk.“

Rita vyvolala první spekulace o svatbě, když nahrála snímek svého muže, jak si o víkendu vychutnává sklenku vína na slunci. Zatímco se postarala o to, aby zakryla jeho snubní prstýnek popiskem, její sestra také nahrála podobný záběr odhalující Waititiho se stříbrným prstenem na levé ruce.

Zdroj dále tvrdí, že Rita bude nyní vystupovat pod příjmením Waititi-Ora. Manželský život pro ně bude nepochybně výzvou. Oba mají totiž poměrně nabitý život, jak po soukromé, tak po pracovní stránce. Kvůli práci často měnili místa bydliště – žili v Sydney, LA a nyní v Londýně. Trocha společného času na jednom místě jim po svatbě určitě prospěje.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený RITA ORA (@ritaora)

Rita se údajně hned po svatbě vrhla do práce a dělá na svém třetím albu. Taika je známý především jako spisovatel, režisér a herec díky svým filmovým projektům. Proslavil se především režírováním dvou snímků o Thorovi, přičemž tím posledním je nově vydané pokračování Thor: Love and Thunder.

Psali jsme také: Eva Longoria vzpomíná na svá manželství. Promluvila o žárlivosti i o nejlepším muži, kterého potkala

Autorský článek, další zdroj: thesun.co.ukmirror.co.uk

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...