Meghan Markle a princ Harry sdíleli narozeninovou fotku dcery Lilibet. Zrzavými vlásky geny nezapře

Zahraniční 10. června 2022 | 07:57 Pavla Krejčí
Během královnina jubilea proběhla i oslava malé pravnučky Lilibet. Dcera prince Harryho a Meghan Markle oslavila svoje první narozeniny. Při této příležitosti pár sdílel její fotografii a jak je patrné – tatínka Harryho nezapře!
Princ Harry a Meghan před dvěma lety opustili královské povinnosti / Depositphotos

Pyšní rodičové princ Harry a Meghan Markle se mohli radovat. Dcera Lilibet v Anglii oslavila svoje první narozeniny. Na sociálních sítích sdíleli její fotografii, která vznikla během oslav.

Mluvčí vévody a vévodkyně ze Sussexu řekl, že pozvali blízké přátele a rodinu na "neformální, intimní piknik na dvorku" v jejich domě Frogmore Cottage, který je jen půl míle od hradu Windsor. Právě zde byla fotografie pořízená. Malá dívenka si hraje v modrých šatech na zahradě a ve vlasech má krajkovou mašli, která překvapivě patřila princi Harrymu.

Fotografie však vznikla zcela náhodou. Blízký rodinný přítel Misan Harriman pořídil „upřímnou, spontánní fotografii, o kterou se dnes vévoda a vévodkyně rádi podělili“, uvedl dále mluvčí páru.

Dort pro malou oslavenkyni upekla pekařka Claire Ptak, která má na kontě již svatební dort prince Harryho a Meghan. Oslava byla plná dalších dobrot, balonků a veselých her.

Královské kořeny v sobě nezapře. Dívenka, celým jménem Lilibet Diana Mountbatten-Windsor, nejenže jako by tatínkovi Harrymu z oka vypadla, ale také nese jméno po své prababičce Alžbětě. Lilibet jí totiž říkali v dětství, a rovněž tuto přezdívku využíval její zesnulý manžel princ Philip. Druhé jméno nese po Harryho matce, princezně Dianě, jež tragicky zahynula v roce 1997 při autonehodě v Paříži.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Misan Harriman (@misanharriman)

Královna se s pravnučkou setkala úplně poprvé. Od jejího narození ji vídala pouze prostřednictvím videohovorů, proto toužila spatřit Lilibet naživo.

Rodina strávila jubilejní oslavy převážně v soukromí ve Frogmore Cottage. Ve čtvrtek se zúčastnili zahájení oslav během Trooping the Color, a následně druhého dne bohoslužby díkuvzdání. Zpět do svého luxusního domu v Kalifornii odletěli již v neděli před oficiálním ukončením oslav, za což jsou mnohými kritizováni.

Psali jsme také: Nejlepší momenty královských dětí během platinových oslav. Neposedný princ Louis kraluje fotografiím

Autorský článek, další zdroj: people.com

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Organický uhlík objevený na Marsu může pocházet z dávného života. Je starý miliardy let

Jak dosáhnout maximální úrody cuket? Zaměřte se na čtyři...

Pěstování petúnií: Správné místo výsadby, hnojení a...

Jak vyhnat mravence ze zahrady i ze skleníku. Skvěle fungují...

Vypěstujte si sladká, voňavá rajčata, plná chuti. Stačí...

Dopřejte si bohatou úrodu sladkých melounů. Potřebují...

Jak dosáhnout rekordní úrody a velikosti brambor? Stačí ve...

Zavřít reklamu