Královský styl podle Kate Middleton. Ohlédnutí za jejími outfity během platinového jubilea

Zahraniční 08. června 2022 | 13:56 — Pavla Krejčí
Královna Alžběta byla sice středobodem oslav a veškerá záře reflektorů patřila jí, přesto pozornost zaujal i někdo jiný. Módní kritici i fanoušci napjatě očekávali, kterými outfity Kate znovu oslní.
Kate je pro mnohé módní ikona / Depositphotos

První den oslav během Trooping the Colour Kate oblékla bílé šaty od Alexandra McQueena v kombinaci s námořnickým a bílým podšálkovým kloboukem Philipa Treacyho. Šaty symbolicky doplnila oslnivými safírovými a diamantovými náušnicemi, které patřily princezně Dianě.

Kate se objevila v bledě žlutých šatech na páteční bohoslužbě díkůvzdání. Vzhled doplnila jedním ze svých ikonických klobouků a náušnicemi Bahrain Pearl Drop. Pár pochází ze šperkovnice královny Alžběty.

Vévodský pár v sobotu společně s dětmi odjel do Walesu. Kate zde vystoupila ve svých červených kabátových šatech Eponine. Vévodkyni se znovu nedá upřít symboličnost, se kterou se obléká - Wales má totiž ve znaku červeného draka. Promyšlený outfit pak korunovaly kruhové náušnice Spells of Love, které pocházejí od velšského návrháře.

V sobotu se také konala jubilejní party v Buckinghamském paláci. Kate se oděla do bílé plisované sukně, kterou přepásala tvídovým sakem. Oblečení doplnila stříbrnými náušnicemi ve tvaru slzy a křížkovým náhrdelníkem.

Kate byla zachycena během radostných chvil s rodinou - společně s dětmi upekli sladké dobroty. V džínách a růžovém ginghamovém topu vypadala uvolněně.

Při završení nedělních jubilejních oslav si oblékla malinové nařasené šaty s dlouhým rukávem. Tyto jednoduché šaty pak doplnila pestrobarevnými náušnicemi.

Psali jsme také: Princ William zavtipkoval o královnině věku na koncertě k platinovému jubileu. Vystoupil i princ Charles

Autorský článek

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít dopad na celý svět, obávají se experti

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít...

Zimní turistika - co si vzít s sebou na zasněženou stezku?

Vydejte se za krásami Třeboňska a ochutnejte místní kuchyni

Luxusní vánoční dárek cestovatelům. Zájem o něj je...

Začíná poslední adventní víkend a Češi berou Polsko...

Lyžování od úsvitu po soumrak