Jaromír Jágr měl nehodu, srazil se s tramvají. Byla to moje chyba, přiznal vystrašený hokejista

České 26. května 2022 | 09:38 — Pavla Krejčí
Česká hokejové legenda Jaromír Jágr se se svým elektromobilem Kia střetl s tramvají v Plzeňské ulici v Praze. Hokejista je podle informací v pořádku.
Jaromír Jágr / Depositphotos

Majitel extraligového kladenského klubu Jaromír Jágr v dopoledních hodinách havaroval poblíž motolské nemocnice. Řídil svůj elektromobil značky Kia s logem Rytířů Kladno, který se na straně řidiče střetl s tramvají. Doprava byla na několik minut omezena.

Dopravní nehoda se stala krátce po 10. hodině v pražské Plzeňské ulici. Osobní elektro auto se střetlo s tramvají, na místě máme dopravní policisty, kteří zjišťují podrobnosti a příčinu nehody,“ řekla Super.cz policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Na místo nehody ihned vyjela záchranná služba a policie. Jágr podle informací skončil v péči zdravotníků, avšak k vážnému zranění nedošlo. Hokejista do nemocnice neodjel a vyvázl pouze s lehce poraněnou rukou. Podle webu Novinky.cz na místě podepsal revers.

„Muž po nehodě podepsal negativní revers s tím, že nepotřebuje převoz do nemocnice," řekla mluvčí záchranářů Jana Poštová portálu Novinky.cz

Krátce potom nehodu potvrdil i samotný Jágr v příspěvku na Facebooku: „Byla to moje chyba. Na Plzeňské jsem se snažil přejet z jednoho směru do druhého. Kontroloval jsem si tu druhou stranu a ve vhodnou chvíli jsem do ní najel. Byl ale velký provoz a v tom jsem nestihl zareagovat na tramvaj, která jela velkou rychlostí ve stejném směru jako já. Všiml jsem si jí půl metru přede mnou, na poslední chvíli. Myslel jsem si, že je to můj konec. Vždy jsem věřil, že vyšší moc má nade mnou ochranou ruku a dnes jsem se o tom znovu přesvědčil. Díky Bohu!" Dále mluvil o svém vozu Kia a nakonec dodal, že se jemu ani nikomu jinému nic nestalo a vyjádřil dík těm, kteří při nehodě zasahovali.

Jaromír Jágr se narodil v Kladně. Věhlas získal především v národním týmu a kanadsko-americké NHL, kde si na konto zapsal nespočet ocenění. Od roku 2011 je většinovým majitelem hokejového klubu Rytíři Kladno.

Zdroje: novinky.cz, Facebook - Jaromír Jágr, Super.cz

Témata: Jágr, hokejista, nehoda
Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...