Anne Heche byla po smrti odpojena od podpory života. Na její přání byly její orgány darovány

Zahraniční 17. srpna 2022 | 10:23 — Pavla Krejčí
Poté, co byla v pátek potvrzena smrt herečky Anne, přichází informace o dárcovství orgánů. Přestože po nehodě, kdy narazila do domu a její auto pohltil požár, utrpěla závažná poranění, její orgány mohly být využity při záchraně jiných životů. Bylo to její přání.
Anne Heche byla odpojena od přístrojů / Depositphotos

Hollywoodem se od pátku nese vlna smutku. Herečka Anne Heche záhy poté, co přišlo oznámení o fatálním poškození mozku, zemřela. O dva dny později byla odpojena od podpory života.

Zástupce Heche potvrdil její úmrtí v pátečním prohlášení jménem rodiny a jejích přátel: „Dnes jsme ztratili jasné světlo, laskavou a nejradostnější duši, milující matku a věrnou přítelkyni."

„Anne nám bude hluboce chybět, ale žije dál prostřednictvím svých krásných synů, ikonické práce a vášnivé obhajoby,“ pokračovalo prohlášení. „Její statečnost za to, že vždy stojí ve své pravdě, šíří své poselství lásky a přijetí, bude mít i nadále trvalý dopad."

V neděli pak mluvčí rodiny vydal další prohlášení: „Anne Heche byla pokojně odebrána z podpory života," řekl pro magazín People. Stalo se tak, když byl nalezen příjemce pro dárcovství orgánů.

Podle kalifornských zákonů byla sice právně mrtvá, jejím dlouhodobým přáním však bylo darovat orgány. Z toho důvodu zůstávala napojena na přístroje, aby měla nadace One Legacy dostatek času najít příjemce orgánů.

Smrt herečky pro všechny byla velkou tragédií. Její bývalý manžel Coleman "Coley" Laffoon sdílel srdečnou poctu. Také informoval o tom, jak se se ztrátou vyrovnává jejich 20letý syn Homer Laffoon.

Miloval jsem ji a chybí mi, a vždycky ji milovat budu," řekl na Instagram Reels a dodal: „Homer je v pořádku. Samozřejmě truchlí a je to drsné. Je to opravdu drsné, jak to může si pravděpodobně každý představit. Ale je obklopen rodinou a je silný a bude v pořádku."

Heche po sobě zanechala také 13letého syna Atlase, kterého sdílela s bývalým partnerem Jamesem Tupperem. Ten herečce vzdal hold již krátce před její smrtí. „Miluji tě navždy," napsal Tupper. Sdílel její obrázek z pořadu Muži na stromě z roku 2006, který doplnil emotikonem zlomeného srdce.

Herečka měla v posledních několika měsících opravdu nabytý pracovní program. Připravovala hned několik projektů a několik dalších ji čekalo. V září proběhne premiéra filmu Girl in Room 13. Také si měla zahrát po boku Dermota Mulroneyho v připravovaném hororovém thrilleru Full Ride.

K situaci se vyjádřila Lynne Mishele, do jejíhož domu herečka narazila. Nejen auto, ale i dům zachvátil požár. Žena ve videozprávě, sdílené na Instagramu řekla: „Zprávy o odchodu Anne Heche jsou zničující. Její rodina a její přátelé a zejména její děti opravdu utrpěli velkou ztrátu a mé srdce pro ně smutní. Celá tato situace je tragická a opravdu neexistují žádná slova. Posílám lásku všem zúčastněným."

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Anne Heche (@anneheche)

 

Lynnina zpráva byla zveřejněna jako reakce na stránku GoFundMe, která byla vytvořena, aby jí pomohla získat peníze po zničení jejího domova.

Řekla: „Chtěla jsem poslat obrovské, obrovské poděkování všem z celého světa za ohromné ​​množství lásky a soucitu, štědrosti a laskavosti, které lidé během minulého týdne projevili. Byla to samozřejmě ta nejbláznivější, traumatizující a matoucí doba, takže se nakonec pokusím přečíst si komentáře všech, ale děkuji, děkuji z celého srdce." Psali jsme také: Láska princezny Diany. James Hewitt jí ukradl srdce a vydělával na jejich románku

Autorský článek, další zdroj: people.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...