Alec Baldwin je vážně střelec. S manželkou čeká už sedmé dítě

Retro 06. dubna 2022 | 17:17 — Mirka Malá
Alec Baldwin má na stará kolena o zábavu postaráno. Třiašedesátiletý herec má za sebou smrtelnou střelbu během natáčení filmu, vyšetřování, doma šest dětí a sedmé na cestě.
Další 1 fotografie v galerii
Baldwinova žena čeká sedmé dítě, celkem jich herec bude mít osm / Depositphotos

Baldwinova osmatřicetiletá manželka Hilaria si dávala pauzu od sociálních sítí poté, co začalo vyšetřování smrti kameramanky Halyny Hutchins poté, co Baldwin v roce 2021 vystřelil z pistole na natáčení filmu Rust. Moc dlouho to ale nevydržela a šťastnou novinu zvěstovala fanouškům, jak píše Today.

Sedmé dítě se narodí na podzim

"Po mnoha vzestupech a pádech za několik posledních let tu máme vzrušující novinku a obrovské překvapení: letos na podzim přijde další ‚‚Baldwinito," napsala Hilaria na sociální sítě.

Jak to musí u nich doma vypadat se šesti dětmi a za několik měsíců se sedmi, si lze jen těžko představit. Není se ani co divit, že se Baldwin chodí učit texty k rolím do okolních kaváren. Mezi jeho četné potomstvo patří osmiletá Carmen Gabriela, šestiletý Rafael,  pětiletý Leonardo, tříletý Romeo a roční Edu s Lucií. Edu se narodil poté, co Hilaria prodělala dva potraty během sedmi měsíců a Lucia přišla na svět pomocí náhradní matky.

Sama Hilaria je zasložilá matka s představou obrovské rodiny. Rození dětí nevzdala ani po oněch dvou potratech.

Alec Baldwin má ještě šestadvacetiletou dceru Ireland Baldwin z manželství s herečkou Kim Basinger. O té ale nikdy moc nemluvil a hollywoodská šeptanda praví, že spolu v minulosti moc nevycházeli. Také čtěte: Tragédie u slavné moderátorky Marthy Stewart. Její čtyři psi brutálně zabili její milovanou kočku.

Zdroj: Today, People

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Nejprodávanější kompaktní dodávka na elektřinu v Evropě má nástupce, nový Expert se mimořádně povedl

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...