Demi Moore oslavila s Brucem Willisem jeho sedmašedesátiny. A to se rozvedli už v roce 2000

Zahraniční 22. března 2022 | 10:56 — Mirka Malá
Rozvedli se sice už v roce 2000, ale mnozí by si z nich mohli vzít příklad. Jsou stále dobrými přáteli, kteří spolu dokonce slaví i narozeniny.
Je to jedna velká rodina / Depositphotos

Tentokrát slavil Bruce Willis, kterému je už sedmašedesát. A spolu se svou exmanželkou se rozšoupnul v kuchyni.

Rodina na prvním místě

Oba už sice dávno mají svoje nové životy, ale stále zůstávají rodinou, což oba neustále zdůrazňují. Mají spolu také tři dospělé dcery Rumer, Scout a Tallulah a rodinná setkání jim zkrátka vůbec nejsou cizí, jak píše People.

Demi proto neváhala a na Instragramu zveřejnila fotku, na které je s Brucem v kuchyni, kde společně připravovali narozeninové speciality.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Demi Moore (@demimoore)

"Všechno nejlepší k narozeninám, Bruce! Děkujeme za naši smíšenou rodinu," napsala Demi k fotce, na které oba pózují vedle sebe v kuchyni i s prkénkem s pravými smrži.

Willis a Moore byli původně manželé v letech 1987 až 2000. Willis se znovu oženil v roce 2009 s Emmou Heming, se kterou má další dvě malé dcery Evelyn a Mabel.

O dobrých vztazích mezi Demi a Brucem mluvila Rumer loni a velmi si oba své rodiče pochvalovala. "Jsem tak vděčná, že jsme se všichni opravdu snažili o opravdu hlubokou, smysluplnou a upřímnou komunikaci," řekla. "V každém vztahu, ať už je to s partnerem, ať už je to s rodinou nebo přáteli, je podle mě neuvěřitelně důležité být upřímný a opravdu dobře komunikovat a mít dobré nástroje pro komunikaci." A Demi Moore s Brucem Willisem se to zjevně stále daří i 22 let po rozvodu. Také čtěte: U soudu s Johnnym Deppem to bude jako na červeném koberci. Chybět nebudou ani James Franco, Elon Musk či Ellen Barkin.

Zdroj: People, Instagram.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Žaluzie, jako funkční doplněk oken, který šetří energie

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...

Tipy, jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý...

Péče o pokojovky v zimě: Pozor na průvan, suchý vzduch,...

Umělecká fotografie je na vzestupu navzdory snadné dostupnosti...

Nekvete vám orchidej? Připravte si zálivku ze dvou...

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...