U soudu s Johnnym Deppem to bude jako na červeném koberci. Chybět nebudou ani James Franco, Elon Musk či Ellen Barkin

Zahraniční 20. března 2022 | 14:02 — Mirka Malá
Už to skoro vypadá jako nějaký hollywoodský velkofilm ve stylu thrilleru. Johnny Depp a jeho exmanželka Amber Heard se stále ještě soudně nedohodli na tom, zda je, nebo není Depp domácí násilník. A tak snad před dalším stáním budou muset u soudu rozvinout červený koberec.
Další 1 fotografie v galerii
Na manželství s Amber Heard Depp do smrti nezapomene / Depositphotos

Zdá se totiž, že do případu dvou exmanželů se zaplétá stále více celebrit. A příští měsíc ve Virginii se u soudu sejde pěkná smetánka. Vypovídat budou James Franco, Elon Musk a Ellen Barkin, jak píše Daily Mail.

Hollywood v akci

Amber Heard zařadila Franca a Muska mezi své svědky z toho důvodu, aby u soudu dosvědčili, že s nimi Amber neudržovala během manželství s Deppem milostné poměry.  Mezi její svědky patří také herečka Ellen Barkin a dále zástupci filmových společností jako Disney či Warner Bros.

Depp už dříve použil herce Paula Bettanyho, který svědčil v souvislosti s textovými zprávami, které si spolu vyměňovali a jež byly už čteny v Deppově procesu proti britskému deníku The Sun, který ovšem nakonec prohrál.

A to není zdaleka všechno. Jako důkazy už byly předloženy další SMS zprávy, které si například Amber Heard psala s představitelem Aquamana Jasonem Momoou a režisérem Jamesem Wanem či režisérem Zackem Snyderem, zatímco Depp zase použil e-maily, které si psal s autorkou Harryho Pottera J. K. Rowling nebo hudebníkem Jackem Whitem.

A jak toto hollywoodské soudní klání dopadne? Těžko říct. Depp a Heard se totiž navzájem žalují pro pomluvu a očekává se, že soudce bude muset vyslechnout všechny svědky a projít všechny důkazy.

Depp původně žaloval svoji ex v březnu 2019 za její článek pro The Washington Post, ve kterém herečka uvedla, že v minulosti trpěla domácím násilím, ale jméno herce v článku nezmínila. Heard následně v září 2020 podala proti Deppovi žalobu ve výši 100 milionů dolarů. Také čtěte: Tenhle krasavec z Avengers už není k mání. Zasnoubil se s herečkou ugandského původu.

Zdroj: Daily Mail, TMZ.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...