Jitka Čvančarová hlásí návrat do druhé série Černých vdov

Seriály & Filmy 05. března 2022 | 11:12 — Mirka Malá
Je to návrat po pěti letech, i když to tak mnohým divákům nepřijde. Úspěšný seriál Černé vdovy se zase vrátí na obrazovku a chybět nebude ani Jitka Čvančarová, největší tvrďačka ze všech.
Další 2 fotografie v galerii
Černé vdovy se dočkají druhé série / TV Prima

Po pěti letech se začalo znovu natáčet a vrací se i kompletní herecké osazenstvo. Kromě Jitky Čvančarové nebudou chybět ani další vdovy v podání Jany Plodkové a Lucie Siposové.

O co půjde tentokrát?

Tři ženy v první sérii sprovodily své manžely ze světa a do klína jim spadla jejich přepravní společnost, která jde ale ke dnu. Tři roky se ji snažily udržet, a nakonec se rozhodly vyhlásit bankrot. Jedna z nich ale dostane nápad, jak ji zase oživit. A že to bude za jakoukoliv cenu, příliš neřeší.

"Veronika trošku přibrala, je starší, ale v podstatě se moc nezměnila. Není to přímé pokračování. V příběhu uběhly tři roky, holky si prošly ne úplně růžovými cestami a najednou se jim naskytne možnost výdělku. Jenže ten je ilegální,“ prozrazuje Lucia Siposová.

"Renata se trochu změnila, proběhla lehká ztráta naivity, ale ta snaha jít za spravedlností, ta nemizí. Její podstata zůstala, jen už dokáže být drsnější. Docela jsem se bála, co s námi udělá doba, kdy jsme netočily, ale jak jsme se na place s holkami potkaly, přišlo mi, jako bychom tu první sérii dotočily nedávno,“ přiznává Jana Plodková, která by do další řady v jiném než totožném složení nešla. "To byla podmínka. Všichni, nebo nikdo.“

Mozek party zůstává

Ovšem vůdcem a mozkem celé party stále zůstává Johana v podání Jitky Čvančarové, které druhá série na drsnosti ani ironii neubrala ani kousek. "Je hezké, že s někým navážete přesně tam, kde jste před téměř pěti lety skončili v půlce věty. Nečekala jsem to,“ přiznala na natáčení Čvančarová, které bude opět po boku stát Bolek Polívka jako detektiv Nekula. Chybět nebudou ani Dana Batulková, Jiří Maryško, Petr Buchta, Monika Zoubková a další. Také čtěte: Ed Sheeran svádí bitvu u britského Nejvyššího soudu. Žalují ho dva umělci, kvůli krádeži.

Zdroj: TV Prima.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...