Bridgertonovi nejspíše znovu přivítají Regého-Jeana Page ve třetí sérii

Seriály & Filmy 22. června 2022 | 08:18 — Pavla Krejčí
Druhá řada veleúspěšného seriálu Bridgertonovi, který je vysílán na platformě Netflix, se musela obejít bez vévody z Hastingsu. Fanynky však nemusí zoufat. Jeho sex-appeal nejspíše znovu pocítí. Jedná se o Pageově návratu do třetí série.
Regé-Jean Page vzbudil naděje na návrat / Depositphotos

Regé-Jean Page se stal oblíbencem milionů fanoušků, když se předvedl jako svůdný aristokrat, který očaroval Daphne Bridgertonovou. V následné řadě se však neobjevil a jeho filmová manželka Phoebe Dynevor se tak musela obejít bez něj. Nyní však svítá na lepší časy. Herec jedná s Netflixem o návratu do třetí série. Nejedno ženské oko se tak nejspíše znovu pokochá jeho vypracovaným tělem.

Ačkoliv je milostný příběh mezi ním a jeho ženou Daphne v podstatě uzavřen, stále mohou jako vévodský pár zastávat důležitou roli. Druhá série, v níž se neobjevil, se točila kolem vztahu Anthonyho Bridgertona, kterého ztvárnil Jonathan Bailey, a Kate Sharmové, kterou si zahrála Simone Ashleyová, známá ze seriálu Sexuální výchova.

"Regé-Jean byl vždy otevřený, pokud šlo o jeho záměr opustit show po první sezóně a přejít k jiným projektům. Ale nedávno došlo k dialogu mezi ním a šéfy show," řekl zdroj listu The Sun.

"Zatím není nic formálně dohodnuto, ale bedlivě sledujte dění. Momentálně je to ve vzduchu, ale pro Regého to bude bezpochyby vzrušující rok."

Fanoušci budou nepochybně nadšeni možností návratu Regé-Jeana, protože jeho odchod ze série vyvolal vlnu pobouření. Sám se s touto skutečností musel potýkat, protože ho fanoušci zásobovali komentáři. Ironické ovšem je, že před zahájením první série byl podroben vlně kritiky – nikdo z milovníků knih, předlohy seriálu, si nepředstavoval vévodu z Hastingse tmavé pleti.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Regé-Jean Page (@regejean)

Třetí série se zaměří na milostný příběh Penelope Featheringtonové. Otevírá spoustu otázek a námětů k řešení. Penelope jakožto tajná pisatelka skrývající se pod pseudonymem Lady Whistledownová čelí odhalení ze strany své nejlepší kamarádky Eloise Bridgertonové a je možné, že dojde k jejímu odhalení i veřejností. V knižní předloze tomu tak alespoň bylo. Můžeme tak napjatě očekávat, jak bude milostná linka mezi ní a Colinem Bridgertonem pojata.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Bridgerton (@bridgertonnetflix)

Regé-Jeana nejspíše čeká hvězdná kariéra, protože jeho herecká hvězda strmě stoupá po filmovém nebi.  Dokonce se vedou spekulace, že by mohl být novým Jamesem Bondem a převzal by tak pomyslné žezlo od Daniela Craiga.

Psali jsme také: Ana de Armas jako Marilyn Monroe. Netflix na podzim uvede film o slavné divě

Autorský článek, další zdroje: Instagram, mirror.co.uk, thesun.co.uk

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...