Jak se dělá Pamela Anderson. Lily James promluvila o přípravě na roli v seriálu Pam a Tommy

Seriály & Filmy 16. června 2022 | 09:58 — Pavla Krejčí
Herečka Lily James ztvárnila hlavní roli v seriálu Pam a Tommy. Ten nahlíží na bouřlivé časy, kdy byla Pamele odcizená erotická nahrávka, která následně obletěla svět. Její představitelka nyní odhalila, jak dlouho trvalo, než se proměnila v Pamelu Anderson.
Lily James se proměnila v dokonalou verzi Pamely Anderson / Depositphotos

Nová minisérie Pam & Tommy, kterou vysílá stanice Hulu, vypráví příběh bouřlivé love story Pamely Anderson a bubeníka kapely Mötley Crüe Tommyho Leeho. Celkem osmidílný seriál se odehrává v 90. letech, kdy pár čelil velkému skandálu. Z domácího sejfu jim byla odcizena erotická nahrávka, která se následně začala šířit po celém světě jako požár. Tato událost silně ovlivnila jejich manželství a postupně ho odsoudila ke krachu.

Z Popelky vnadnou sexbombou

Hlavní roli ztvárnila Lily James, přestože má do blonďaté sexbomby docela daleko. Odhalila, jak dlouho trvalo, než se v Pamelu Anderson proměnila. 

Anglická rodačka Lily James je se svou kariérou neustále na vzestupu. Po roli v dobovém seriálu Downton Abbey si jí začali režiséři více všímat. Následovala přelomová role v hrané verzi Popelky od Disneyho, kde zazářila po boku Richarda Maddena. Nyní se proměnila v dokonalou verzi Pamely Anderson.

Musela projít proměnou

Lily James musela především razantně změnit vzhled. Aby se co nejvíce přiblížila hvězdě Pobřežní hlídky, zhubla dvacet kilo.

Pro Variety řekla: „Chtěla jsem nabrat svaly a neshazovat pouze váhu. A také jsem musela nosit protetická prsa a nechat si udělat umělé čelo. Trvalo to čtyři hodiny každý den."

Kromě cvičení si nechala upravit jídelníček, aby jí přibývala i svalová hmota. S oblibou cvičila hned z rána, protože byla plná elánu a energie. I z toho důvodu přestala pít alkohol. Cvičení se nevzdala ani během natáčení. Prý trénovala čtyřikrát týdně. 

 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílel uživatel @lilyjamesofficial

Fyzická proměna musela být opravdu výrazná. Lily byla oproti vnadné Pamele o něco pozadu, proto nosila umělá prsa, která v konečném výsledku vypadala opravdu reálně. Aby se do role Pamely dostala se vším všudy, změnila i svůj hlas.

„Sledovala jsem sestřih všech jejích rozhovorů z 90. let. Začala jsem se ladit do jejího hlasu a skoro jsem se ho učila jako písničku. Výška a rytmus. Mluví opravdu, opravdu rychle." Britská hvězda dále přiznala, že po dobu pěti měsíců, kdy trvalo natáčení, mluvila americkou angličtinou.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Movie Quotes

Psali jsme také: Chystá se pokračování Jokera. Joaquin Phoenix se vrátí jako superpadouch

Autorský článek, další zdroje: mirror.co.uk, variety.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Nejprodávanější kompaktní dodávka na elektřinu v Evropě má nástupce, nový Expert se mimořádně povedl

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...