O5 a Radeček odhalují svoje soukromí a v novém klipu hrají i jejich partnerky s dětmi

České 04. ledna 2022 | 08:53 — Mirka Malá
Po zpěvačce Olze Lounové se rozhodla do svého nového klipu obsadit svoje rodiny taky kapela O5 a Radeček. Kluci to pojali především jako omluvu svým partnerkám a manželkám.
Další 2 fotografie v galerii
Oblíbení rockeři ukázali svoje ženy a děti / Brainzone

Kapela O5 a Radeček tak představila už čtvrtý klip z poslední desky BRA3, tentokrát jde o video k singlu Chtěl jsem jen říct. Úspěšné mini album vyšlo v květnu, ale kapela bohužel neměla během pandemie příliš možností nové písničky představit živě.

Radečci milují vánoční tradice

Ty spočívají v tom, že každý rok kapela nadělí svým fanouškům nějaký vánoční dárek. A tentokrát se kluci z kapely rozhodli, že fandům představí svoje rodiny.

Klip totiž popisuje život rockové kapely který se z velké části odehrává na cestách v dodávce, kdy jsou muzikanti odloučeni od svých rodiny. Zároveň se dějem prolínají rodinné záběry ze soukromého života členů skupiny a v závěru klipu dokonce děti a partnerky přebírají roli hlavních protagonistů.

"Píseň i klip je poděkováním našim rodinám. Život s muzikantem je řehole a ani naše holky to s námi nemají lehké. Například nemáme společné víkendy, které kvůli koncertům málokdy trávíme doma," přiznal zpěvák Tomáš Polák. "Na druhou stranu je v klipu spousta záběrů z našich rodinných archivů, které dokazují, že se dětem i ženám věnujeme a snažíme se jim vše maximálně vynahradit," přiznal Tomáš. Dále čtěte: Smutné přiznání Lucie Vondráčkové: Už nemá romantické sny.

Zdroj: Autorský článek, Brainzone.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

V loňském roce stáhli lidé více než 230 miliard aplikací. Podle expertů se jedná o varovný signál

Recept na krupicovou kaši podle Přemka Forejta, po které se...

Neodkládejte přípravu vaší zahrady na jaro. Správná...

Interiér ve venkovském duchu vypadá dobře, je nadčasový a...

Jak snadno navrátit chuť i křupavost gumovým rohlíkům

Výborný recept na langoše s jogurtem. Za pár minut budete...

Mytí auta v zimě: Některým vozům může být přehnaná...

Zavřít reklamu