Hvězda seriálu Beverly Hills 90210 míří k rozvodu. Bojovat bude i o pět dětí

Zahraniční 04. listopadu 2021 | 10:19 — Mirka Malá
Tori Spelling si užila Halloween stejně jako většina hollywoodských osobností. Se svou kamarádkou se oblékla za mrtvou nevěstu a na sociální sítě vyslala jasný rozvodový signál.
Další 1 fotografie v galerii
Bývalá hvězda seriálu Beverly Hills 90210 zveřejnila na Instagramu tajemný halloweenský vzkaz / Shutterstock

Bývalá hvězda seriálu Beverly Hills 90210 zveřejnila na Instagramu tajemný halloweenský vzkaz. K fotkám v kostýmu mrtvé nevěsty napsala: "Nikdy se neohlížej…“  Tato cílená zpráva přichází uprostřed spekulací, že ona a Dean McDermott, se kterým se Tori v poslední době vůbec neobjevuje na veřejnosti, míří k rozvodu.

Rozhádané manželství

Je to sotva pár týdnů, co se v amerických médiích objevily exkluzivní snímky Tori, jak vypadá rozzuřeně po odchodu z advokátní kanceláře a drží blok s poznámkami o péči, podpoře a majetku.

Spelling ani McDermott fotografie nekomentovali, ale o den později byli vyfotografováni na společném výletě s dětmi v Disneylandu. Od té doby se Spelling vyhýbala otázkám o stavu jejího manželství, ale zdroj blízký páru řekl, že nikdo není překvapen potenciálním zánikem svazku.

Zdroj z jejího okolí dokonce médiím prozradil, že její přátelé jsou spíše překvapeni, že k rozvodu nedošlo už před lety a že nikdo není McDermottovým fanouškem. A podle všeho nyní nemá Tori čas ani na své přátele. Zřejmě jí většinu času i energie zabírá příprava na rozvod.

Tori si McDermotta vzala v roce 2006 poté, co se rozvedla s Charliem Shanianem. S McDermottem má celkem pět dětí. Manželství bylo prakticky po celou dobu velmi turbulentní a rodina se často kromě jiného potýkala také s finančními problémy. Dále čtěte: Zemřel čtvrtý manžel Ivany Trump. Pohledný Ital prohrál roční boj s melanomem, nebylo mu ještě ani padesát.

Zdroj: NY Post.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Změny těsně před zahájením lyžařské sezony. Koronavirus mění nařízení ve skiareálech

Změny těsně před zahájením lyžařské sezony. Koronavirus...

Krátká prohlídka atrakcí Las Vegas

Varianta omikron vyvolala paniku ve světě. První země...

Důrazné varování pro cestovatele. Těmto zemím se vyhněte

Nejlepší města pro junketovou turistiku v Evropě

Nejistá budoucnost pro cestovatele. Chystá se výrazné...

Zavřít reklamu