Hvězda seriálu Beverly Hills 90210 míří k rozvodu. Bojovat bude i o pět dětí

Zahraniční 04. listopadu 2021 | 10:19 Mirka Malá
Tori Spelling si užila Halloween stejně jako většina hollywoodských osobností. Se svou kamarádkou se oblékla za mrtvou nevěstu a na sociální sítě vyslala jasný rozvodový signál.
Další 1 fotografie v galerii
Bývalá hvězda seriálu Beverly Hills 90210 zveřejnila na Instagramu tajemný halloweenský vzkaz / Shutterstock

Bývalá hvězda seriálu Beverly Hills 90210 zveřejnila na Instagramu tajemný halloweenský vzkaz. K fotkám v kostýmu mrtvé nevěsty napsala: "Nikdy se neohlížej…“  Tato cílená zpráva přichází uprostřed spekulací, že ona a Dean McDermott, se kterým se Tori v poslední době vůbec neobjevuje na veřejnosti, míří k rozvodu.

Rozhádané manželství

Je to sotva pár týdnů, co se v amerických médiích objevily exkluzivní snímky Tori, jak vypadá rozzuřeně po odchodu z advokátní kanceláře a drží blok s poznámkami o péči, podpoře a majetku.

Spelling ani McDermott fotografie nekomentovali, ale o den později byli vyfotografováni na společném výletě s dětmi v Disneylandu. Od té doby se Spelling vyhýbala otázkám o stavu jejího manželství, ale zdroj blízký páru řekl, že nikdo není překvapen potenciálním zánikem svazku.

Zdroj z jejího okolí dokonce médiím prozradil, že její přátelé jsou spíše překvapeni, že k rozvodu nedošlo už před lety a že nikdo není McDermottovým fanouškem. A podle všeho nyní nemá Tori čas ani na své přátele. Zřejmě jí většinu času i energie zabírá příprava na rozvod.

Tori si McDermotta vzala v roce 2006 poté, co se rozvedla s Charliem Shanianem. S McDermottem má celkem pět dětí. Manželství bylo prakticky po celou dobu velmi turbulentní a rodina se často kromě jiného potýkala také s finančními problémy. Dále čtěte: Zemřel čtvrtý manžel Ivany Trump. Pohledný Ital prohrál roční boj s melanomem, nebylo mu ještě ani padesát.

Zdroj: NY Post.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Organický uhlík objevený na Marsu může pocházet z dávného života. Je starý miliardy let

Jak dosáhnout maximální úrody cuket? Zaměřte se na čtyři...

Pěstování petúnií: Správné místo výsadby, hnojení a...

Jak vyhnat mravence ze zahrady i ze skleníku. Skvěle fungují...

Vypěstujte si sladká, voňavá rajčata, plná chuti. Stačí...

Dopřejte si bohatou úrodu sladkých melounů. Potřebují...

Jak dosáhnout rekordní úrody a velikosti brambor? Stačí ve...

Zavřít reklamu