Zemřel čtvrtý manžel Ivany Trump. Pohledný Ital prohrál roční boj s melanomem, nebylo mu ještě ani padesát

Zahraniční 01. listopadu 2021 | 20:55 — Mirka Malá
Italský herec Rossano Rubicondi, čtvrtý manžel Ivany Trump, zemřel v pátek po ročním boji s melanomem, typem rakoviny kůže. Bylo mu 49 let.
Další 1 fotografie v galerii
Rubicondi marně bojoval s rakovinou / Shutterstock

Italský krasavec a Ivana Trump se vzali v roce 2008. Rozvedli se sice hned o rok později, ale scházeli se i nadále, trávili spolu dovolené a chodili do společnosti. Před dvěma lety ovšem sama Ivana v amerických médiích konstatovala, že jejich vztah došel na konec své cesty.

Společně i tancovali

Rossano a Ivana Trump se spolu objevovali i v televizních show, dokonce jako hosté tančili v italské verzi Stardance v roce 2018.

O rok později tedy jejich vztah definitivně skončil, ale přátelství pokračovalo. "Rossano tráví hodně času v Itálii a já trávím hodně času v New Yorku, Miami a St-Tropez a on musí pracovat," řekla tehdy Ivana. "Vztah na dálku opravdu nefunguje. Měli jsme se dobře a jsme přátelé. Rozchod byl přátelský."

Rubicondi byl Ivanin čtvrtý manžel, a to po Alfredu Winklmayrovi, bývalém prezidentovi Donaldu Trumpovi a Riccardu Mazzucchellim.

O jeho smrti informovala na Twitteru jako první italská televizní hvězda Simona Ventura. Právě s ní se Rossano objevil v řadě italských televizních reality show, ať už jako soutěžící, nebo jako moderátor. Dále čtěte: Lejla Abbasová se pochlubila krásným synem, kterého má s Michalem Kocábem. Podobu s otcem rozhodně nezapře.

Zdroj: NY Post.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Změny těsně před zahájením lyžařské sezony. Koronavirus mění nařízení ve skiareálech

Změny těsně před zahájením lyžařské sezony. Koronavirus...

Krátká prohlídka atrakcí Las Vegas

Varianta omikron vyvolala paniku ve světě. První země...

Důrazné varování pro cestovatele. Těmto zemím se vyhněte

Nejlepší města pro junketovou turistiku v Evropě

Nejistá budoucnost pro cestovatele. Chystá se výrazné...

Zavřít reklamu