Zemřel čtvrtý manžel Ivany Trump. Pohledný Ital prohrál roční boj s melanomem, nebylo mu ještě ani padesát

Zahraniční 01. listopadu 2021 | 20:55 Mirka Malá
Italský herec Rossano Rubicondi, čtvrtý manžel Ivany Trump, zemřel v pátek po ročním boji s melanomem, typem rakoviny kůže. Bylo mu 49 let.
Další 1 fotografie v galerii
Rubicondi marně bojoval s rakovinou / Shutterstock

Italský krasavec a Ivana Trump se vzali v roce 2008. Rozvedli se sice hned o rok později, ale scházeli se i nadále, trávili spolu dovolené a chodili do společnosti. Před dvěma lety ovšem sama Ivana v amerických médiích konstatovala, že jejich vztah došel na konec své cesty.

Společně i tancovali

Rossano a Ivana Trump se spolu objevovali i v televizních show, dokonce jako hosté tančili v italské verzi Stardance v roce 2018.

O rok později tedy jejich vztah definitivně skončil, ale přátelství pokračovalo. "Rossano tráví hodně času v Itálii a já trávím hodně času v New Yorku, Miami a St-Tropez a on musí pracovat," řekla tehdy Ivana. "Vztah na dálku opravdu nefunguje. Měli jsme se dobře a jsme přátelé. Rozchod byl přátelský."

Rubicondi byl Ivanin čtvrtý manžel, a to po Alfredu Winklmayrovi, bývalém prezidentovi Donaldu Trumpovi a Riccardu Mazzucchellim.

O jeho smrti informovala na Twitteru jako první italská televizní hvězda Simona Ventura. Právě s ní se Rossano objevil v řadě italských televizních reality show, ať už jako soutěžící, nebo jako moderátor. Dále čtěte: Lejla Abbasová se pochlubila krásným synem, kterého má s Michalem Kocábem. Podobu s otcem rozhodně nezapře.

Zdroj: NY Post.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Poprvé v historii. Vědcům se podařilo vypěstovat rostliny v půdě z Měsíce

Je nejvyšší čas vysadit rajčata. Jak často je zalévat, jak...

Seznamte se s medvědím česnekem a poznejte sami, v čem...

Dopřejte okurkám zálivku z mléka. Dosáhnete tak maximální...

Jak se nadobro zbavit slimáků přírodní cestou. Vsaďte na...

Pěstujte cukety jako to dělají v Itálii. V létě pak doslova...

Zahrádkářský kalendář: Co v květnu vysadit a na jaké...

Zavřít reklamu