Lejla Abbasová se pochlubila krásným synem, kterého má s Michalem Kocábem. Podobu s otcem rozhodně nezapře

České 30. října 2021 | 16:30 Mirka Malá
Moderátorka Lejla Abbasová je čtyřnásobnou maminkou, a tak má rodičovských povinností doslova nad hlavu. Do společnosti proto moc nechodí, ale teď udělala výjimku. A doprovod jí dělal devítiletý syn David.
Další 2 fotografie v galerii
Devítiletý David podobu se slavným otcem nezapře / IQ Landia (volný zdroj foto)

David je Lejliným prvorozeným dítětem, který se v roce 2012 narodil do vztahu s Michalem Kocábem. Ten ale o tři roky později skončil. A právě podobu se svým otcem devítiletý David rozhodne nezapře.

Blond vlasy i modré oči

Právě tyto hlavní rysy David po svém otci podědil. Zatímco další tři děti jsou po své mamince čokoládové pleti, z Davida pomalu, ale jistě roste idol dívčích srdcí. Navíc v kožené bundičce David svého otce rockera připomíná ještě víc.

David má doma ještě tři sourozence, které se Lejle narodily do vztahu s tureckým podnikatelem Volcanem Kayakem, tedy dceru Iman a dvojčata Bena a Toma. Je to sotva jen pár týdnů, co Abbasová přiznala, že si svého tureckého přítele stále nevzala. Má totiž pocit, že společné tři děti jsou dostatečným potvrzením jejich partnerského svazku.

Abbasová s Kayakem absolvovala pouze islámský tradiční sňatek před imámem a partnerovými rodiči, který ovšem nemá žádný právní závazek. Nicméně z tohoto tradičního obřadu pro "ženicha" vyplývá jedna poměrně zajímavá povinnost, totiž vyplatit svojí partnerce věno ve zlatě. Sama Abbasová ale tvrdí, že si nechala tzv. vyplatit pouhých patnáct gramů zlata, což by rozhodně ani ji, ani děti v případě rozchodu nezajistilo. Dále čtěte: Spor mezi Joan Collins a Donaldem Trumpem. Po tvrzení, že nechtěl být jejím milencem, herečka vrací úder.

Zdroj: IQ Landia.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Na šedesátku nevypadá. Tom Cruise oslavoval narozeniny na Velké ceně Británie 2022

Jak dosáhnout maximální úrody cuket? Zaměřte se na čtyři...

Pěstování petúnií: Správné místo výsadby, hnojení a...

Jak vyhnat mravence ze zahrady i ze skleníku. Skvěle fungují...

Vypěstujte si sladká, voňavá rajčata, plná chuti. Stačí...

Dopřejte si bohatou úrodu sladkých melounů. Potřebují...

Jak dosáhnout rekordní úrody a velikosti brambor? Stačí ve...

Zavřít reklamu