Spor mezi Joan Collins a Donaldem Trumpem. Po tvrzení, že nechtěl být jejím milencem, herečka vrací úder

Zahraniční 26. října 2021 | 15:14 — Mirka Malá
Herečka Joan Collins reagovala na rázné tvrzení Donalda Trumpa, že nechtěl být jejím milencem na obrazovce i mimo ni poté, co údajně prosil o roli v hitovém seriálu Dynastie.
Další 2 fotografie v galerii
Slavná herečka prozradila si pustila pusu na špacír / Shutterstock

Osmaosmdesátiletá Joan ovšem přednesla úplně jinou verzi příběhu. Tvrdí, že Donald Trump prosil o roli jejího milence v hitovém seriálu Dynastie z 80. let, ale byl producentem okamžitě odmítnut. Bývalý prezident ovšem tuto historku popírá a tvrdí, že o žádnou roli nestál. A už vůbec se prý nechtěl stát Joaniným milencem, ať už na obrazovce, nebo mimo ni.

Kdo má pravdu?

Joan ovšem v show Jonathana Rosse řekla, že chování Donalda Trumpa detailně popsala ve svých nejnovějších memoárech My Unapologetic Diaries. "Předstíral, že se mu líbím, ale nemyslím si, že to byla pravda. Byla jsem velkou přítelkyní Ivany. Potom zavolal producentovi seriálu a řekl, že tam chce hrát. Producent ho odmítl s tím, že je mu líto, ale že všechny postavy jsou již obsazeny. Trump na to odvětil, že by bylo skvělé hrát jednoho z milenců Alexis, kterou ztvárnila Joan, ale producent trval na tom, že i role všech milenců jsou již obsazeny."

Podle Joan o několik týdnů později producent seriálu rozšířil tuhle historku po Hollywoodu a Trump všechno popřel. Trump řekl, že nechtěl být milencem Joan Collins na obrazovce ani mimo ni a slavné herečce to přišlo z jeho strany dost neslušné. Proto se rozhodla tuto dávnou událost uvést na pravou míru a vše popsat ve své knize. Dále čtěte: Co je doma, to se počítá. Knížecí pár z Monaka si bude vydělávat ve světě módy.

Zdroj: Express.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Vítejte v lyžařském ráji. Na dovolenou v tomto malebném středisku budete dlouho vzpomínat

Vítejte v lyžařském ráji. Na dovolenou v tomto malebném...

Spravte si náladu. Víkend v pohádkové vesničce vás nadchne...

Podivné památky s neobjasněnou historií i nejasným účelem....

Nejkrásnější podívaná světa. Děje se každý den, přesto...

Poznejte skutečnou perlu Evropy a její skrytá tajemství, o...

Horská střediska citelně zdražují. Tipy, jak ušetřit při...

Zavřít reklamu