Co je doma, to se počítá. Knížecí pár z Monaka si bude vydělávat ve světě módy

Zahraniční 25. října 2021 | 10:40 — Mirka Malá
Pierre Casiraghi, syn monacké princezny Caroline a vnuk americké herečky Grace Kelly, se podle posledních informací stane tváří pánské módy francouzského módního domu Dior.
Členové knížecí rodiny se stále více uplatňují ve světě módy / Shutterstock

A co víc, Pierrova manželka, italská modelka Beatrice Borromeo, se už v únoru stala tváří této módní značky. Zkrátka, co je doma, to se počítá.

Nástupník trůnu bude modelem

Zatímco jeho babička, slavná americká herečka Grace Kelly, pracovat nesměla, protože si to její manžel kníže Rainier nepřál, a když se pokusila na filmové plátno vrátit, záhadně zemřela, osmý v řadě nástupnictví na monacký trůn pracovat může. Nebo musí?

Každopádně tato prominentní knížecí rodina má k módě a ke značce Dior po desetiletí blízko. Právě Pierrova babička, princezna Grace tuto značku běžně nosila, a to i na své zásnubní párty v roce 1956 v New Yorku. Jeho teta princezna Stephanie pracovala v Dioru jako stážistka pod návrhářem Marcem Bohanem v 80. letech minulého století.

Pierrova sestra Charlotte Casiraghi je od loňského roku tváří značky Chanel, zatímco jeho sestřenice Pauline Ducruet má vlastní genderově neutrální módní linii Alter. Zdá se tedy, že pro řadu členů knížecí rodiny je svět módy cestou, jak přijít k dalším penězům.

Ačkoli je běžné vidět Pierra oblečeného do luxusního pánského obleku na monackých společenských akcích, které přitahují členy královských rodin i světa módy z celé Evropy, je o něm také známo, že se rád obléká sportovně. Pierre je totiž úspěšným mořeplavcem. Kromě závodění se Pierre plaví rovněž pro charitativní akce a byl součástí týmu, který v roce 2019 přepravil Gretu Thunberg a jejího otce Svante Thunberga přes Atlantský oceán, aby se mohla zúčastnit každoroční Rámcové úmluvy OSN o změně klimatu. Dále čtěte: Bára Basiková si připomíná 30 let od vydání svojí první desky.

Zdroj: People.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Policie prohledávala dům rockera Marilyna Mansona. Měl týrat ženy bičováním i elektrošoky

Starší tuhé mýdlo nevyhazujte. V domácnosti lze využít k...

Psí kůže je v zimním období citlivá stejně jako lidská...

Jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý přes...

Nejčastější chyby při krmení psa, které alespoň jednou v...

Psi občas vyvádějí pro lidi nepochopitelné věci....

Jak uskladnit zelí, aby vám vydrželo až do jara a zůstalo...

Zavřít reklamu