Zpěvačka Adele promluvila o rozvodu i problémech se synem

Zahraniční 08. října 2021 | 08:48 — Mirka Malá
Zpěvačka Adele chystá pro své fanoušky konečně novou hudbu a při té příležitosti se také poněkud výjimečně rozpovídala o svém soukromí. Především pak o složitém rozvodu a dnes devítiletém synovi Angelovi.
Další 1 fotografie v galerii
Adele má za sebou složité období / Sony Music

V rozsáhlém rozhovoru pro Vogue 33letá zpěvačka vyprávěla o tom, jak musela se svým synem probírat rozchod s bývalým manželem Simonem Koneckim. Jejich rozvod byl totiž dokončen až letos, přestože spolu manželé nežili už dva roky.

Zpěvačka má za sebou složité období

"Angelo měl pro mě tolik jednoduchých otázek, na které jsem nemohla odpovědět, protože odpověď neznám,“ vysvětlovala Adele. "Jako například, když se mě zeptal, proč nemůžeme stále žít spolu. Řekla jsem, že to prostě lidé nedělají, když se rozvedou. A on se zeptal, ale proč ne? A já na to, že nevím, že se to prostě nedělá. A on se zase zeptal: proč už nemiluješ mého otce? A já řekla, že ho miluji, jen už nejsem zamilovaná." Samozřejmě, že to devítiletému dítěti nemůže dávat smysl, dodala Adele poté, co popsala emotivní debatu se svým synem.

Naštěstí Adele se svým ex, 47letým Koneckim, nikdy nemusela o syna bojovat. Přesto jí právě syn během rozpadu manželství připravoval horké chvilky. "Vždycky jsem mu říkala, jak se cítím, už od malička. Protože jsem se cítila jako dospělá docela zmateně," přiznala Adele.

Adele také vysvětlila, že jedna píseň na jejím nadcházejícím albu je "zjevně o věcech, které se staly“ v jejím vztahu, "ale chtěla jsem to dát na album, abych ukázala Angelovi, co od něj očekávám, totiž že se bude ke svému partnerovi chovat podobně, ať už je to žena, nebo muž, nebo cokoliv."

"Poté, co jsem prošla rozvodem, jsou moje nároky vysoké. Je tu spousta velkých bot, které je třeba vyplnit,“ dodala zpěvačka. Ta se poslední roky věnovala právě především synovi. Podle zdroje z jejího okolí vařila, dělala s ním školní úkoly a užívala si roli matky. Dále čtěte: Tajně zachycené nahrávky z ložnice popové zpěvačky: Britney Spears špehoval její vlastní otec.

Zdroj: People.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...