Tajně zachycené nahrávky z ložnice popové zpěvačky: Britney Spears špehoval její vlastní otec

Zahraniční 07. října 2021 | 09:04 — Mirka Malá
Podle dokumentů, které NY Times ukázal bývalý výkonný asistent firmy Black Box Security, existují důkazy o tajně zachycených zvukových nahrávkách z ložnice popové zpěvačky.
Další 2 fotografie v galerii
Odposlechy prováděla tajně jedna izraelská firma / Depositphotos

Otec Britney Spears najal izraelskou soukromou bezpečnostní agenturu, aby tajně zaznamenávala popovou zpěvačku v její ložnici a sledovala její komunikaci, uvedl bývalý zaměstnanec firmy v novém dokumentu.

Alex Vlasov, bývalý výkonný asistent a manažer provozu kybernetické bezpečnosti Black Box Security, ukázal listu The New York Times důkazy o tajně zachycených zvukových nahrávkách včetně interakcí zpěvačky a konverzací s jejím přítelem a dětmi.

Hvězda pod kontrolou

V dokumentu, který vyšel pod názvem Controlling Britney Spears, je její život pod ochranou otce Jamese Spearse v posledních 13 letech popsán podrobněji než kdy dříve, a to díky Vlasovovu svědectví a množství materiálů.

Zpěvaččin otec se stal jejím opatrovníkem v roce 2008, kdy Spears začala mít velmi veřejné duševní potíže. V té době jí rovněž byla odebrána péče o její dva syny. Opatrovnictví skončilo až začátkem minulého měsíce. U soudu, který opatrovnictví ukončil, Britney žádala jeho konec jako "nezbytný první a podstatný krok ke svobodě a ukončení kafkovské noční můry, kterou pod svým otcem prožívala, a obnovení důstojnosti a základní svobody.“

Dokumenty také odhalují, že Britney Spears je v procesu sestavování předmanželské smlouvy poté, co se začátkem měsíce zasnoubila se svým dlouholetým přítelem Samem Asgharim.

Zpěvačka rovněž u soudu uvedla, že ji otec nutil brát určité léky a bránil jí v otěhotnění. James Spears samozřejmě popírá, že by se svou dcerou špatně zacházel, jak ale ukazují izraelské dokumenty, špehování a odposlouchávání hovoří spíše ve prospěch tvrzení samotné Britney. Dále čtěte: Modelka Pavlína Němcová natáčí další film. Chce být herečkou na plný úvazek.

Zdroj: Times of Israel.
 

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...