Victoria Beckham prozradila, jak si po čtyřech dětech udržuje tělo. Pokud budete jíst jako ona, záruka hubenosti je tutová

Zahraniční 30. září 2021 | 11:58 — Mirka Malá
Victoria Beckham si i po čtyřech dětech udržuje stále skvělou postavu, možná až hraničící s vychrtlostí. Bývalá Spice Girl a úspěšná módní návrhářka je ale známou zastánkyní "čistého jídla“ a je o ní známo, že ve jménu zdraví odmítá sacharidy a dokonce pije balzamikový ocet.
Další 2 fotografie v galerii
O Victorii je známo, že doslova chrastí kostmi / Depositphotos

Victoria Beckham navíc nyní prozradila, že jejím oblíbeným jídlem je sůl na toastu, a zároveň že skutečně miluje dušenou zeleninu. V podcastu Ruth Rogers sedmačtyřicetiletá manželka Davida Beckhama řekla, že pro restaurace je doslova noční můrou. Aby ne. Těžko v restauraci žádat posolený toust a sklenici octa...

Strava podle Victorie

Tuto stravu asi kopírovat nechcete, i když záruka hubenosti je v tomto případě tutová. Možná i vychrtlosti. Sama Victoria přiznala, že chápe, proč je v jídle pro ostatní nudná. nicméně osolený celozrnný toust považuje za " ten uhlohydrát, díky kterému se cítíš klidně, a já miluji sůl," vysvětlila módní návrhářka.

"Pro většinu restaurací jsem pravděpodobně jejich nejhorší noční můra," rozpovídala se Victoria. Miluji dušenou zeleninu a balzamikový ocet. Mám ráda, když se věci vaří velmi jednoduchým způsobem. Nemám rád oleje, másla nebo omáčky. I Gordon Ramsay, náš velmi dobrý přítel, říká, že nikdy neviděl nikoho tak disciplinovaného, pokud jde o způsob jeho stravování. Nejsem tedy velký jedlík, ale ráda si k večeři dám drink a mohu se tedy stát velmi dobrým hostem večeře." Takže pokud si to shrneme, návod na vychrtlost je hodně jednoduchý. Prakticky nejíte, a to, co nesníte, si vynahradíte několika skleničkami vína nebo prostě nějakým alkoholem.

A to Victoria ještě tvrdí, že svůj jídelníček nejídelníček doplňuje každodenním cvičením.  "Cvičím každý den, vidím to jako čištění zubů, je to prostě něco, co děláte. Normálně chodím do kopce na běžicím pásu a následuje cvičení podle Tracy Anderson."

Loni se kvůli své stravě málem otrávila rtutí

Je to tak. Loni měla Victoria kvůli své přísné dietě téměř otravu rtutí. Během jejího pobytu v luxusních lázních v Německu jí lékaři zjistili nadměrné hodnoty rtuti v těle. Poté byla Victoria nucena jíst více lososa a místo toho omezit konzumaci tuňáka a mečouna.

Rtuť se přirozeně hromadí v rybách, měkkýších a zvířatech, která ryby jedí ve velkém. Přílišná expozice rtuti může poškodit mozek, srdce, ledviny, plíce a imunitní systém. Tehdy Victorii lékaři museli tzv. propláchnout játra, aby pomohli tělu zbavit se těchto nežádoucích toxinů.

I to je ukázka, kam taková drastická celoživotní dieta může vést. Takže to podle Victorie Beckham rozhodně nezkoušejte. Nestojí to za to. Dále čtěte: Cameron Diaz otevřeně o přitažlivosti dvojčete jejího manžela, i o tom, zda by rockerův bratr mohl ohrozit jejich manželství.

Zdroj: Daily Mail.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...