Oslavenec Felix Slováček je z extempore své ženy unavený. Prozradil, co by si přál, aby udělala a jak to je mezi nimi doma

České 25. května 2022 | 09:52 — René Černý
Legendární saxofonista Felix Slováček slaví 79. narozeniny. Dny kolem svých oslav si ale rozhodně takhle nepředstavoval. V pondělí totiž opět bourala jeho žena Dáda Patrasová. Zdá se, že nebyla v pořádku, a i když odmítla podstoupit dechovou zkoušku, evidentně nebyla střízlivá.
Dalších 6 fotografií v galerii
Felix Slováček je z extempore své ženy Dády velmi smutný / Face To Face

Pokud někdo havaruje a odmítne podstoupit dechovou či krevní zkoušku, bere se to automaticky tak,  že je podezřelý. Navíc se podle zákona může dopustit závažného přestupku, za který hrozí pokuta až 50 000 Kč, zákaz řízení vozidla na jeden rok a sedm trestných bodů. 

A to vše nyní hrozí herečce a zpěvačce Dádě Patrasové, která se svým luxusním vozem bourala ve Vršovicích, jen asi 100 metrů od jejich vily. Narazila do jiného auta a pak do betonové zábrany. "Nikomu se nic nestalo, odnesly to jen plechy. Dáda je v pořádku, jenom vystřelil airbag," řekl magazinPlus.cz Felix Slováček.

Nechtěl situaci kolem své ženy moc rozebírat. Pak se ale zamyslel a dodal: "Měla by se léčit, takhle to dál nejde. Ale je dospělá, měla by vědět, co dělá. Na oslavě, kam mířím, ale nebude. Nechci jí tam. Je doma," řekl hudebník.

Před časem se rozešel s výtvarnicí Lucií Gelemovou, s níž byl sedm let. Stále ale do jejich vršovické vily docházel a dokonce tam i přespával. "Ono se vlastně nic nezměnilo. Já tam byl i před tím, ale teď tam vyloženě bydlím. S Dádou máme ale každý svůj prostor pro život. A jiné to asi nebude. Mám jí rád... ale.... No nic, jdu se bavit," dodal Felix Slováček.

Celá kauza kolem Patrasové ale nejvíce dopadá na děti, které s Felixem má. Na syna Felixe Slováčka mladšího a dceru, zpěvačku a herečku Annu Julii Slováčkovou. To, že má Patrasová dlouhodobé problémy s alkoholem, je všeobecně známo. Už před časem havarovala a tehdy jí policisté naměřili více než dvě promile alkoholu. Nicméně ani tehdy se umělkyni jako zázrakem nic nestalo a naštěstí nikoho nezranila.

Problém Patrasové je podle manžela i dalších lidí z jejího okolí, že nemá příliš co na práci. Vystoupení má jen minimum a od doby, kdy odešel Slováček ke Gelemové, neprožívala dobré období. Sama si pak našla přítele, s nímž ale kontakt udržuje i nadále. Přitom všem tvrdí, že manžel se vrátil a vše se navrátilo do starých kolejí, a že s Felixem zase fungují jako skvělá šťastná rodina. Sám Slováček to však vidí asi jinak...

Autorský článek.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...