Zpěvačka Britney Spears opět lítá v problému. Popová hvězda údajně napadla svou hospodyni

Zahraniční 01. září 2021 | 15:47 — Mirka Malá
Potíže devětatřicetileté zpěvačky Britney Spears vůbec nekončí, i když se jí po dlouhých letech podařilo získat částečně svůj život do vlatních rukou poté, co se konečně její otec vzdal jejího opatrovnictví.
Další 3 fotografie v galerii
Zpěvačka měla údajně zfackovat svou hospodyni / Depositphotos

Nyní policie a úřad prokurátora v okrese Ventura zkoumají napadení, kterého se měla Britney dopustit před několika dny vůči své hospodyni.

Padla facka, nebo ne?

Podle výpovědi zpěvaččiny hospodyně ji Britney měla uhodit během hádky v domě slavné zpěvačky. Zatímco okolí Britney Spears tvrdí, že by se věc ani nedostala k prokurátorovi, pokud by ve hře nebylo právě její jméno, policie je jiného názoru. Ta už spis předala prokurátorovi za účelem přezkoumání obvinění, což je běžný postup, který se nevyhýbá ani slavným osobnostem.

Zájem amerických médií o tento případ je samozřejmě veliký, policie ale zatím odmítá sdělovat podrobnosti. Policejní zástupce pouze uvedl, že k šetření takového přestupku obvykle dochází v případě, kdy se jedná o fyzické napadení.

Na druhé straně samozřejmě stojí zástupci samotné Britney Spears, kteří tvrdí, že historka o napadení je vymyšlená a že zpěvačka nikoho neatakovala. Podle jejich verze hospodyně držela v ruce telefon, který se jí Britney snažila vytrhnout. Jaké k tomu ale mohla mít důvody, nebylo uvedeno. Sám právní zástupce Britney Spears Mathew Rosengart se k případu vůbec nevyjádřil.

Spor o psy

Situace se v domě Britney Spears údajně vyhrotila poté, co hospodyně vzala zpěvaččiny psy k veterináři. Podle bulvárního serveru TMZ se následně obě ženy na toto téma pohádaly.

Ačkoliv byla zvířata údajně odebrána ze zpěvaččina domu, nyní jsou pejsci zase zpátky. Jedná se prý o citlivé plemeno, kde jsou časté zdravotní problémy. Spor o čtyřnohé mazlíčky nakonec skončil tak, že Britney prý od veterinářů dostala jasné pokyny, jakou péči svým psům musí poskytovat, zatímco údajně napadená hospodyně dostala padáka. Dále čtěte: Jakub Prachař má údajně novou lásku. Ta se ale touží vrátit do Makedonie.

Zdroj: People.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Česká armáda dostane do výzbroje těžká vozidla Tatra. Tentokrát palivové cisterny

Stačí třicet kaštanů a připravíte mast, která uleví...

Šípky dokáží výrazně pomoci s imunitou. Nálož zdraví z...

Pro koho je kočka ideálním společníkem a kdo by se jí měl...

Pařezy můžete odstranit jinak než tvrdou prací. Pomůže...

Aku nářadí a stroje v chladu trpí. Připravte je na zimu pro...

Stihnout zazimovat jahodníky musíte ještě před mrazy. Jinak...

Zavřít reklamu