Cristiano Ronaldo si údajně nechává zvětšit penis

Zahraniční 24. července 2022 | 09:54 — Pavla Krejčí
Cristiano Ronaldo patří mezi nejlepší fotbalisty světa. Jeho jméno zná snad každý a stále je ve skvělé kondici. V profesním životě je úspěšný, ale patrně už není tak spokojený se svým tělem. Fotbalista nejspíš není spokojen s tím, co mu nadělila příroda, proto se jí rozhodl trochu pomoci. Prý mu do penisu vpravili výplně.
Christiano Ronaldo si nechává zvětši obvod penisu / Depositphotos

Cristiano Ronaldo má i s přibližující čtyřicítkou stále skvělou postavu. Na dokonalé fyzičce má bezpochyby vliv strava, cvičební režim i skvělá genetika. Fotbalista je však také známý tím, že si ke svému vzhledu dopomáhá i různými zákroky.

Není žádným tajemstvím, že Ronaldo je fanouškem kosmetických operací. Jeho obličej byl už nesčetněkrát vylepšený botoxem, a jak se zdá, není to jediná část těla, která dostala nějakou injekci. Bývalá hvězda Realu Madrid našla další cestu k udržení si skvělých proporcí těla.

Podle španělského deníku La Razón měl také dostat injekce výplní do intimních partií. Tímto zákrokem dochází ke zvětšení tloušťky penisu asi o 2–3 centimetry. Účinek by měl trvat dva roky, přičemž po uplynutí doby je třeba zákrok zopakovat. Není však stoprocentní, že injekce budou účinné. V tomto případě totiž platí, že čím menší penis je, tím méně se po zákroku zvětší. Tato metoda je také velmi oblíbená u pornoherců.

O ošetření výplněmi se říká, že je prováděno jednoduše. „Je to měkká gelovitá látka, která se přirozeně vyskytuje v těle. Standardní léčba může zvětšit obvod v klidovém stavu o dva až tři centimetry a v erekci o 1 až 2,5 centimetru, s účinky trvajícími 18 až 24 měsíců,“ uvedl doktor Mohamad El-Ahmed. Patří mezi první muže, na kterých byla metoda ověřena.

Vzhledem k tomu, že Ronaldo často předvádí vlastní značku spodního prádla, považuje patrně za důležité, aby měl opravdu, co ukázat.

Lékařka Barbara Carneiro, specialistka na dermatologii a estetickou medicínu, o zákroku promluvila. Na otázku, zda je aplikování kyseliny hyaluronové do penisu běžné, řekla: „Nemyslím si, že je to úplně běžné. Vlastně to nedává moc smysl, a navíc by to dokonce mohlo způsobit poškození erekce."

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Cristiano Ronaldo (@cristiano)

 

Varuje před riziky a podobné procedury nedoporučuje. „Neexistují žádné zaručené zákroky, které by zvětšily penis.“

Podobný názor zastává i brazilský doktor Amilton Maceda, dermatolog s 28letou praxí. Podle něj neexistuje žádná studie, která by prokázala využití a výsledky botulotoxinu.

„Neexistují žádné publikované vědecké studie, které by doporučovaly aplikaci výplňových materiálů nebo botoxu do mužského pohlavního orgánu, stejně jako jeho výsledky pro estetické problémy nebo zvětšení velikosti. Kromě toho hlavní výrobci produktu v zemi nedoporučují jeho použití pro tento účel! Proto alespoň v Brazílii tuto funkci nepoužíváme. Stojí za to připomenout, že před jakýmkoliv estetickým zákrokem je důležité poradit se s lékařem, kterému důvěřujete.“ Psali jsme také: Emilii Clarke po dvou aneuryzmatech chybí kousek mozku. Po vážných operacích změnila přístup k životu

Autorský článek, další zdroj: thedailystar.netmarca.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Bouřky mohou být nebezpečné. Proč byste měli vynechat sprchování a mytí nádobí během bouřky?

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...