Poznali byste ještě šprtku Andreu z Beverly Hills 90210? Podívejte se, jak vypadá na prahu šedesátky!

Zahraniční 29. března 2017 | 13:41 — Anna Novotná
Trvalá na hlavě, kulaté brejličky, věčná roztržitost a její tajnou láskou byl Brandon. Tak si pamatujeme Andreu z Beverly Hills 90210. I přesto, že hrála šedou myšku, tak fanouškům úspěšného seriálu utkvěla v paměti.
Dalších 6 fotografií v galerii
Kdo by si nepamatoval premiantku Andreu Zuckermanovou? / Instagram

Seriál Beverly Hills 90210 se natáčel již před sedmadvaceti lety a Andrea Zuckermanová nepatřila sice zrovna k sexy kočkám seriálu, ale vypadala mladě. Roli šestnáctileté Andrey hrála, když jí bylo už 29 let a nikdo to na obrazovce nepoznal.  

Čtyři roky před šedesátkou je herečka, která hrála roztržitou Andreu, velmi šmrncovní dáma. Zdá se, že Gabrielle Carteris ošálila čas.

Velkým jejím plusem je to, že se z ní nestala plastiková figurína jako z některých jejích kolegyň, které se přes botox nemohou ani usmát. To Gabrielle naštěstí dá na přírodní půvab. Šestapadesátiletá herečka se snaží stárnout s grácií a obejde se bez zbytečných zkrášlovacích zákroků. I na svůj věk tak vypadá matka dvou dětí pořád dobře.

Šedá myška Andrea z Beverly Hills 90210 sice v seriálu figurovala jen v pěti z jeho deseti serií, ale divákům se vepsala do paměti, stejně jako třeba Brenda a Brendon Walshovi. I Gabrielle Carteris potkal osud slavných tváří, které jsou spojovány jen s jedinou rolí. Občas se někde objeví, ale jde spíše o nevýraznou televizní produkci. 

Nedostatek hereckých příležitostí však herečku příliš netrápí, radost jí dělají především její dvě dospělé dcery Kelsey a Mollie.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

8 příznaků, podle kterých poznáte, že váš počítač napadl virus

Levné letenky přímo ve vašem telefonu? Jistě!

Vodní sporty, které stojí za to vyzkoušet

Jak připravit dokonalý velikonoční mazanec? Osvědčený...

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...