Znáte syna Johnnyho Deppa? Je jeho živoucí kopií

Zahraniční 21. července 2022 | 12:08 — Pavla Krejčí
Ačkoliv je synem slavného Johhnyho Deppa, on sám veřejnosti není příliš znám. Řeč je o dvacetiletém Jacku Deppovi, který se prý nápadně svému otci podobá. Dá se říci, že je jeho živoucí kopií.
Syn je Deppovi hodně podobný / Depositphotos

Johnny Depp byl v posledním roce jednou z nejvíce probíraných celebrit. Příčinou byl jeho dlouhý spor s ex-manželkou Amber Heard, kterou žaloval za pomluvu. Není tedy divu, že se na veřejnost dostaly různé podrobnosti z jeho soukromého života. Pozornost byla mimo jiné zaměřena i na jeho syna, který doposud žil v relativním soukromí a málokdo věděl, jak vypadá. Zajímavé je, že se otci nesmírně podobá a rozhodně ho nemůže zapřít. Dá se říci, že je jeho živoucí kopií.

Jack Depp je jedním ze dvou dětí, které má hvězda Pirátů z Karibiku s bývalou partnerkou Vanessou Paradis. Jeho celé jméno zní John Jack Christopher Depp a je mladším bratrem Lily Rose Deppové, které je nyní 22 let. Zatímco Lily Rose kráčí ve stopách rodičů a v Hollywoodu je známá, její bratr se naopak drží v ústraní a moc se o něm neví. V posledních dnech se však objevují fotografie, na kterých je zřejmá podobnost s jeho otcem.

Mladík na svých účtech na sociálních sítích zveřejnil několik snímků, které se okamžitě staly virálními. Je na nich patrná vzájemná podoba.

Dvacetiletý mladík se sice také vydal uměleckým směrem, herectví ho však nezlákalo.

„Můj syn Jack byl vždy velmi talentovaný umělec," řekl Johnny Depp, když mluvil o svém synovi. „Velmi dobře kreslí. Také je skvělý hudebník, má dobrý sluch. Avšak kromě školních představení a dalších příležitostí neprojevil žádnou touhu stát se hercem."

Vanessa Paradis prohlásila, že se ze všech sil snažila udržet jejich děti mimo záři reflektorů. Dodala: „Nechci, aby naše děti byly nuceny sdílet naši slávu proti své vůli. O to nežádali." 

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený

 

Sourozenci si jsou prý velmi blízcí. Lily Rose řekla, že se oba učili francouzštinu. V dětství to byl jejich „tajný jazyk“. „Když jsme byli s bratrem na stejné škole a chtěli jsme říct něco, co mělo zůstat jen mezi námi, řekli jsme to francouzsky a nikdo tomu nerozuměl." Psali jsme také: Angelina Jolie se objevila na veřejnosti s dcerou Shiloh. Ta je svým rodičům hodně podobná a mnozí jí předpovídají hvězdnou budoucnost

Autorský článek, další zdroj: marca.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový ráj ve Středomoří a ochutnejte krásu Sardinie

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový...

Jedete do Francie? 6 + 1 tip, co si s sebou přivézt zpět

Napříč Evropou různými dopravními prostředky: Čím a na...

Chorvatský Sea Star Festival u moře je nejlepší způsob jak...

5 tipů na zdravou svačinu do batohu

V Trentinu sezona pokračuje za ideálních sněhových...