Jako dvojčata. Reese Witherspoon pózuje s dcerou Avou a nikdo by neřekl, že je mezi nimi věkový rozdíl 25 let

Zahraniční 13. července 2022 | 14:18 — Pavla Krejčí
Hollywoodská hvězda Reese Witherspoon se ukázala s dcerou Avou na společné fotografii. Na první pohled vypadají jako dvojčata a nikdo by neřekl, že je mezi nimi věkový rozdíl téměř 25 let.
Reese Witherspoon porodila svoji kopii / Depositphotos

Reese Witherspoon si užívala dovolenou na pláži po boku své dcery Avy Phillippe, jejímž otcem je hereččin bývalý partner Ryan Phillippe. Společně zapózovaly na fotografii s výhledem na nádherný západ slunce v pozadí. Šestačtyřicetiletá Witherspoon je stále krásná a na pořízené fotografii vypadala jako dvojče své prvorozené dcery. Málokdo by řekl, že je mezi nimi věkový rozdíl téměř 25 let.

Witherspoon měla na sobě bílé šaty s květinovými detaily a pásek, zatímco její dcera oblékla smaragdově zelené šaty. Na fotce s nádherným pozadím zapadajícího slunce vypadaly šťastně a uvolněně.

Na druhém snímku bylo vidět, jak Ava prsty pečlivě upravuje make-up své slavné matky. „Ráda sdílím západy slunce se svou dívkou," popsala Reese fotku a dodala: "Hlavně když mi opravuje make-up."

Fanoušci fotografie ihned zaplavili nadšenými komentáři, ve kterých opěvovali krásu obou žen a jejich nesmírnou podobu, která bere dech. Spousta z nich jednoduše napsala „dvojčata“ a komentář doplnila srdíčky.

Další dodal: „Vypadá úplně jako její máma!!"

Třetí komentoval: „Obě krásné! Je to vaše přesné dvojče!!"

Zatímco čtvrtý fanoušek napsal: „Vy DVĚ! Absolutně krásné."

Herečka se netají tím, že je polichocena, když si ji pletou s dcerou. Prý se díky ní cítí o mnoho let mladší. Otevřeně o tom promluvila minulý rok při rozhovoru s Gayle King pro InStyle. „No, jsem ráda, když si mě s ní pletou, protože se díky ní cítím tak mladá.“

 

 

Jsem na ni tak hrdá. Opravdu se s tím statečně pere. Jsem si jistá, že není snadné vypadat přesně jako tvoje matka." Gayle herečku s úsměvem opravila a řekla: „Reese, přestaň! Je to naopak - když máma vypadá jako dcera, tak to je správně."

Zatím se zdá, že Ava svou slavnou matku do světa showbyznysu následovat nebude. Podle Witherspoon v současné době „studuje a snaží se najít sama sebe“. Řekla také, že Ava je přízemní, ale doufá, že ji čekají velké věci.

Kromě své dcery Avy porodila syna Deacona (18), kterého má z manželství s Ryanem Phillippe, a devítiletého Tennesseeho, jehož otcem je hollywoodský magnát Jim Toth. Psali jsme také: Demi Moore představuje kolekci svých plavek. Vypadá v nich dokonale

Autorský článek, další zdroje: Instagram, mirror.co.uk 

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více. Toto je pravé místo pro podzimní lenošení

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více....

Komplikace na hranicích. Co by měli turisté vědět, aby se...

Horská střediska řeší obří problémy. Bude se letos vůbec...

Nebe nad Evropou ukazuje, co se aktuálně děje v Rusku

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...

Zavřít reklamu