Ben Affleck nechal desetiletého syna řídit Lamborghini. Svého rozhodnutí lituje

Zahraniční 30. června 2022 | 14:30 — Pavla Krejčí
Krušný víkend zažil herec Ben Affleck a jeho snoubenka Jennifer Lopez. Společně se synem Samem vyrazili do půjčovny luxusních vozidel. Milující otec se podvolil synovu přání a nechal ho nasednout do drahého vozidla. Desetiletému Samovi se však podařilo nacouvat do jiného vozidla. Affleck následně vyjádřil politování, že ho nechal nasednout.
Affleck pustil svého syna na místo řidiče / Depositphotos

Dítě za volantem

Návštěva půjčovny 777 Exotics s luxusními auty v Los Angeles se pro Bena Afflecka stala osudnou. Společně se snoubenkou Jennifer Lopez a desetiletým synem, kterého má Affleck z manželství s Jennifer Garner, vyrazili do půjčovny. Chlapec vyjádřil zájem o drahá auta, proto ho herec nechal nasednout na sedadlo řidiče žlutého Lamborghini. Samuel pak omylem zařadil zpátečku a vozidlo narazilo do přední části bílého BMW, které bylo zaparkované za ním. Chlapec byl poté viděn, jak vystupuje z luxusního vozu a dívá se, zda auta nebyla poškozena. Ben se rovněž přesvědčil, že se autům nic nestalo, a následně svého syna objal.

Přestože nedošlo k žádné újmě na zdraví chlapce ani na autech, Affleck byl z nešťastné situace poměrně rozpačitý. Blízký zdroj promluvil pro web People: „Ben byl v půjčovně testovat nové auto... Sam vypadal, že má o exotická auta velký zájem. Ben ho nechal nasednout na sedadlo řidiče velmi drahého Lamborghini, a auto narazilo do jiného zaparkovaného auta. Zdálo se však, že na autech nedošlo k žádnému poškození. Bylo vidět, že Ben velmi litoval, že nechal Sama nasednout na sedadlo řidiče. Vypadalo to, že ho to rozčiluje." 

Nulovou škodu potvrdil i zástupce společnosti Afflecka: „Nedošlo k žádné škodě. Všichni jsou v pořádku."

Vysoké částky berou dech

Není divu, že byl Affleck z incidentu rozladěn. Žluté Lamborghini Urus, ve kterém chlapec seděl, se pronajímá za neuvěřitelných 1 475 dolarů na den. Jeho koupě by pak vyšla na téměř 250 000 dolarů.

Samuel je jedním ze tří dětí, které Ben sdílí s Jennifer Garner. Mají spolu dvě dcery Violet (16) a Seraphinu (13). Pár se rozešel v roce 2018 po 13 letech manželství.

Zaměstnanec z půjčovny se nechal slyšet, že auta na jejich pozemku parkují těsně u sebe. „Když Samuel nastoupil do auta, škublo sebou tam a zpět," řekl. „Máme malý pozemek a auta jsou blízko." Dodal, že nikdo nebyl zraněn. „Vypadali šťastně a pokračovali v procházení." 

„Affleck miluje auta," řekl zaměstnanec. „Doufáme, že zase přijdou."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený BEN AFFLECK (@affleck_ben__)

Lopez ho oceňuje jako milujícího otce

Přestože Affleck svého rozhodnutí litoval a v tu chvíli si jako rozumný otec asi nepřipadal, Lopez mnohokrát ocenila jeho roli táty. V rámci oslav Dne otců ho označila za „nejstarostlivějšího, nejmilejšího, nejmilovanějšího, nejdůslednějšího a nejobětavějšího tátu všech dob."

Sama Lopez má dvě děti, dvojčata Maxe a Emme. Dle zpráv se pár snaží se všemi svými dětmi trávit čas. Na Halloween minulého roku se děti setkaly a společně vyrazily na koledy. „Všichni spolu vycházejí a pozornost je vždy zaměřena na děti. Ben i obě Jennifer chtěli, aby děti měly úžasný Halloween," řekl tehdy zdroj pro People„Děti jsou kamarádi a chtěly spolu koledovat. Dávalo smysl, že šly všichni společně." Psali jsme také: I slavní mají svá trápení. Herečka Emma Thompson se rozpovídala o nenávisti ke svému tělu

Autorský článek, další zdroj: people.com, nypost.com 

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...