Ben Affleck nechal desetiletého syna řídit Lamborghini. Svého rozhodnutí lituje

Zahraniční 30. června 2022 | 14:30 — Pavla Krejčí
Krušný víkend zažil herec Ben Affleck a jeho snoubenka Jennifer Lopez. Společně se synem Samem vyrazili do půjčovny luxusních vozidel. Milující otec se podvolil synovu přání a nechal ho nasednout do drahého vozidla. Desetiletému Samovi se však podařilo nacouvat do jiného vozidla. Affleck následně vyjádřil politování, že ho nechal nasednout.
Affleck pustil svého syna na místo řidiče / Depositphotos

Dítě za volantem

Návštěva půjčovny 777 Exotics s luxusními auty v Los Angeles se pro Bena Afflecka stala osudnou. Společně se snoubenkou Jennifer Lopez a desetiletým synem, kterého má Affleck z manželství s Jennifer Garner, vyrazili do půjčovny. Chlapec vyjádřil zájem o drahá auta, proto ho herec nechal nasednout na sedadlo řidiče žlutého Lamborghini. Samuel pak omylem zařadil zpátečku a vozidlo narazilo do přední části bílého BMW, které bylo zaparkované za ním. Chlapec byl poté viděn, jak vystupuje z luxusního vozu a dívá se, zda auta nebyla poškozena. Ben se rovněž přesvědčil, že se autům nic nestalo, a následně svého syna objal.

Přestože nedošlo k žádné újmě na zdraví chlapce ani na autech, Affleck byl z nešťastné situace poměrně rozpačitý. Blízký zdroj promluvil pro web People: „Ben byl v půjčovně testovat nové auto... Sam vypadal, že má o exotická auta velký zájem. Ben ho nechal nasednout na sedadlo řidiče velmi drahého Lamborghini, a auto narazilo do jiného zaparkovaného auta. Zdálo se však, že na autech nedošlo k žádnému poškození. Bylo vidět, že Ben velmi litoval, že nechal Sama nasednout na sedadlo řidiče. Vypadalo to, že ho to rozčiluje." 

Nulovou škodu potvrdil i zástupce společnosti Afflecka: „Nedošlo k žádné škodě. Všichni jsou v pořádku."

Vysoké částky berou dech

Není divu, že byl Affleck z incidentu rozladěn. Žluté Lamborghini Urus, ve kterém chlapec seděl, se pronajímá za neuvěřitelných 1 475 dolarů na den. Jeho koupě by pak vyšla na téměř 250 000 dolarů.

Samuel je jedním ze tří dětí, které Ben sdílí s Jennifer Garner. Mají spolu dvě dcery Violet (16) a Seraphinu (13). Pár se rozešel v roce 2018 po 13 letech manželství.

Zaměstnanec z půjčovny se nechal slyšet, že auta na jejich pozemku parkují těsně u sebe. „Když Samuel nastoupil do auta, škublo sebou tam a zpět," řekl. „Máme malý pozemek a auta jsou blízko." Dodal, že nikdo nebyl zraněn. „Vypadali šťastně a pokračovali v procházení." 

„Affleck miluje auta," řekl zaměstnanec. „Doufáme, že zase přijdou."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený BEN AFFLECK (@affleck_ben__)

Lopez ho oceňuje jako milujícího otce

Přestože Affleck svého rozhodnutí litoval a v tu chvíli si jako rozumný otec asi nepřipadal, Lopez mnohokrát ocenila jeho roli táty. V rámci oslav Dne otců ho označila za „nejstarostlivějšího, nejmilejšího, nejmilovanějšího, nejdůslednějšího a nejobětavějšího tátu všech dob."

Sama Lopez má dvě děti, dvojčata Maxe a Emme. Dle zpráv se pár snaží se všemi svými dětmi trávit čas. Na Halloween minulého roku se děti setkaly a společně vyrazily na koledy. „Všichni spolu vycházejí a pozornost je vždy zaměřena na děti. Ben i obě Jennifer chtěli, aby děti měly úžasný Halloween," řekl tehdy zdroj pro People„Děti jsou kamarádi a chtěly spolu koledovat. Dávalo smysl, že šly všichni společně." Psali jsme také: I slavní mají svá trápení. Herečka Emma Thompson se rozpovídala o nenávisti ke svému tělu

Autorský článek, další zdroj: people.com, nypost.com 

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Přes osm let se soustředila na vlastní svět mimo Hollywood. Nyní se Cameron Diaz vrací do nového filmu

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...