I slavní mají svá trápení. Herečka Emma Thompson se rozpovídala o nenávisti ke svému tělu

Zahraniční 24. června 2022 | 11:37 — Pavla Krejčí
Emma Thompson byla hostem v pořadu "The Late Show With Stephen Colbert". Zavzpomínala zde na svůj postoj k vlastnímu tělu když jí bylo 14 let. Tehdy ho prý nenáviděla. Nyní herečka natočila ve svém novém filmu nahou scénu, přestože ke svému tělu stále nemá příliš pozitivní vztah.
Emma Thompson se svým těleme nebyla spokojena od 14 let / Depositphotos

Před premiérou svého nového filmu navštívila stále krásná Emma Thompson pořad The Late Show With Stephen Colbert. Přišla sem promluvit především o novém filmu, který nese název Good Luck to You, Leo Grande, který měl premiéru 17. června. Během rozhovoru zmínila otázky ohledně vnímání vlastního těla. Řekla, že začala nenávidět své tělo, když jí bylo pouhých 14 let.

Dvaašedesátiletou herečku ve filmu čekala nahá scéna, o které v pořadu otevřeli diskuzi. Colbertovi řekla, že si nebyla jistá, jak takovou scénu natočí, jelikož ke svému tělu nemá příliš pozitivní vztah.

Určitě nemohu stát před zrcadlem, aniž bych se nesnažila zlepšit, jak vypadám," řekla Thompson. 

Herečka, která během kariéry získala mnohá ocenění, ve filmu ztvárňuje učitelku v důchodu, která si najímá mužský doprovod ve snaze poprvé dosáhnout orgasmu.  

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Emma Thompson (@emmathompsonofficial)

Thompson řekla Colbertovi, že se její postava v průběhu filmu dokáže na sebe dívat „neutrálním pohledem“. Inspiraci pro pózování během nahé scény, hledala ve středověkých obrazech Evy.

Colbert se poté Thompson zeptal, zda tato zkušenost s natáčením změnila to, jak se cítí jako nahá.

„Myslím, že jsem své tělo začala nenávidět, když mi bylo asi 14 let, myslím, že ty nervové dráhy jsou dobře vyryté do mé duše," odpověděla.

Společně se zasmáli, přestože mluvili o poměrně vážném tématu. „Vím, že se smějeme, ale vem si, že všechny ty osmileté děti tam venku si říkají‚ že se jim nelíbí moje stehna,“ pokračovala.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Emma Thompson (@emmathompsonofficial)

 „Co bys chtěla říct svému 14letému já?" zeptal se Colbert.

Svou odpovědí si byla jistá. „Neztrácej čas," řekla Thompson. „Nepromarni smysl svého života starostmi o své tělo."

„Toto je vaše plavidlo. Je to váš dům. Je to místo, kde bydlíte," pokračovala a ukázala na své tělo. „Nemá smysl ho soudit. Absolutně to nemá smysl. Ale je to velmi těžké." Publikum po jejím prohlášení zajásalo na souhlas.  

Emma Thompson je původně britská herečka. Mezi její významné filmy patří Láska nebeská, Kouzelná chůva Nanny McPhee, Kráska a zvíře a samozřejmě mnoho dalších. Jako nejlepší herečka v hlavní roli za svůj výkon ve filmu Rodinné sídlo získala v roce 1993 Oscara. Také obdržela Oscara za nejlepší scénář filmu Rozum a cit z roku 1995. V roce 2018 pak získala ocenění za své služby v dramatu.

Psali jsme také: Fanoušci vyjádřili obavy o zdraví Tom Hankse. Herci se neovladatelně třásly ruce

Autorský článek, další zdroj: insider.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Žaluzie, jako funkční doplněk oken, který šetří energie

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...

Tipy, jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý...

Péče o pokojovky v zimě: Pozor na průvan, suchý vzduch,...

Umělecká fotografie je na vzestupu navzdory snadné dostupnosti...

Nekvete vám orchidej? Připravte si zálivku ze dvou...

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...