Britney Spears se vdala. Nenápadně a bez přítomnosti její rodiny

Zahraniční 11. června 2022 | 01:30 Pavla Krejčí
Zpěvačka konečně našla svůj šťastný konec! Provdala se za svého dlouholetého přítele Sama Asghariho. Obřad však proběhl nenápadně a bez přítomnosti její rodiny.
Britney Spears si vzala přítele Sama Asghariho / Depositphotos

Britney Spears a její dlouholetý přítel Sam Asghari se ve čtvrtek vzali. Svatba proběhla v intimním duchu o 60 lidech a z řad celebrit se zúčastnila například Drew Barrymore, Madonna, Paris Hilton, Kathy Hilton nebo Selena Gomez.

Obřad proběhl ve zpěvaččině rezidenci v Thousand Oaks v Kalifornii. Podle zdrojů oblékla šaty od slavného módního domu Versace. Uličkou se prošla za doprovodu písně Elvise Presleyho s názvem „Can't Help Falling in Love“.

Zpěvaččin nejkrásnější den se však obešel její bez rodiny. Otec Jamie Spears, matka Lynn Spears a sestra Jamie Lynn Spears se obřadu nezúčastnili. Ani její synové Sean Preston (16) a Jayden James (15) na svatbě nebyli přítomni, ale vyjádřili přání štěstí a radost za svou matku.

Před oslavami jeden ze zasvěcených odhalil, že svatební den plánovala téměř devět měsíců. „Britney začala plánovat a snít o své svatbě krátce poté, co se v listopadu zasnoubila," řekl Spearsin blízký zdroj. „Je to pro ni obrovská věc, že ​​se konečně může vdát. Chce, aby to bylo dokonalé."

Britney Spears a Asghari se poprvé setkali na natáčení jejího videoklipu k písni „Slumber Party". Spears později řekla, že trvalo téměř pět měsíců, než se po natáčení znovu viděli. Zpěvačce se zdál být roztomilý a vtipný, proto se rozhodla vzít věci do svých rukou a zavolala mu.

Svatební den se však neobešel bez dramatu. Její bývalý manžel a kamarád z dětství Jason Alexander se pokusil svatbu zhatit. Za neoprávněné vniknutí byl zatčen a nyní se čeká na vyšetřování. S Alexandrem se vzali v roce 2004 v Las Vegas, manželství však bylo záhy anulováno.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears)

Druhým manželem se stal tanečník Kevin Federline, se kterým má dva syny. Po tříletém manželství se pár v roce 2007 rozvedl. Pro trenéra Asghariho je to teprve první svatba.

Zpěvačce hitů "Hit Me Baby" nebo "One More Time" se konečně blízká na pohádkové časy. Minulý rok se jí po 13 letech podařilo získat svobodu, když byl otec Jamie Spears zbaven jejího poručnictví. Zdálo se, že je vše na nejlepší cestě. V dubnu pár oznámil, že očekávají miminko. O měsíc později však přišlo zdrcující oznámení, že zpěvačka potratila. „Naše vzájemná láska je naše síla," napsala Spears tehdy na Instagram. A tuto lásku zpečetili svatebním slibem. Spears vyjádřila přání rodinu nadále rozšiřovat, proto se do budoucna možná dočkáme další radostné novinky.

Psali jsme také: Meghan Markle a princ Harry sdíleli narozeninovou fotku dcery Lilibet. Zrzavými vlásky geny nezapře

Autorský článek, další zdroje: variety.com, people.com

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a kam můžete vyrazit bez omezení ?

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a...

Chorvatská kuchyně: poznejte místní speciality

Černá můra cestovatelů se vrací. Rozběhlá turistická...

Cigareta za tisíce a další nástrahy, kterým letos Češi...

Za co vás čeká v zahraničí tučná pokuta? Pozor na...

Proticovidová opatření řada zemí zrušila. Cestovatelé ale...

Zavřít reklamu