Moderní Popelka Hillary Duff se snažila být dokonalá. Nyní je konečně spokojená a říká, že je hrdá na své tělo

Zahraniční 01. června 2022 | 11:44 — Pavla Krejčí
Herečka Hillary Duff se dlouhé roky potýkala s vlastním tělem. Filmová branže byla neúprosná, proto se snažila dostát hollywoodským standardům. Nyní však svoje tělo miluje a soustředí se na to, co ji činí šťastnou.
Hillary Duff se proslavila již v mládí / Depositphotos

Hollywoodská hvězda září na filmovém nebi už od malička. Nejvíce se však proslavila hlavní rolí ve filmu Moderní Popelka, ve kterém si našla svoje „šťastně až navěky“. Trávit mládí v televizi si však vybralo svou daň. Během let cítila neustálý tlak na dosažení určité konfekční velikosti. To v 17 letech vyústilo v boj s poruchou příjmu potravy.

Trvalo roky, než Duff dospěla k vnitřní rovnováze. Nedávno zapózovala nahá na obálce magazínu Women's Health, v němž otevřeně mluvila o získávání lásky k vlastnímu tělu. Přiznala, že dnes svoje tělo plně přijímá a odmítá žít podle nějakých požadavků.

„Jsem hrdá na své tělo,“ řekla herečka, která porodila tři děti. Dcery Mae (13 měsíců), Banks (3) a syna Luca (10).

„Myslím si, že jsem si ve svých 34 letech vypěstovala ke svému tělu velký respekt," pokračovala Duff. „Zavedlo mě to na všechna místa, kam jsem se potřebovala dostat. Pomohlo mi to vybudovat si krásnou rodinu. Cítím, že čím jsem starší, tím víc se cítím ve své vlastní kůži sebevědoměji.“

K jakési harmonii však dospěla až po porodu nyní tříleté dcery Banks. Tehdy si uvědomila, že je silná, když se po rozvodu znovu stala matkou.

Herečka přiznala, že dochází na terapie, které jí hodně pomohly. „Cítím se šťastná na oddělení duševního zdraví. Nepociťovala jsem zde žádné překážky, které by mi bránily se přes to dostat. Ale stejně jako všichni ostatní mám své problémy, nejistotu, bolest," řekla. „Terapie mi hodně pomáhá. Snažím se se svým terapeutem provádět videohovory alespoň dvakrát měsíčně, ne-li více, pokud to potřebuji. Ale podle mě prostě stačí komunikovat a mít kolem sebe ty správné lidi, kteří dokážou skutečně naslouchat, když to zrovna potřebujete."  

Psali jsme také: Catherine Zeta-Jones prozradila, jak si v 52 letech udržuje postavu

Autorský článek, další zdroj: womenshealthmag.com

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více. Toto je pravé místo pro podzimní lenošení

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více....

Komplikace na hranicích. Co by měli turisté vědět, aby se...

Horská střediska řeší obří problémy. Bude se letos vůbec...

Nebe nad Evropou ukazuje, co se aktuálně děje v Rusku

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...

Zavřít reklamu