Catherine Zeta-Jones prozradila, jak si v 52 letech udržuje postavu

Zahraniční 31. května 2022 | 09:30 — Pavla Krejčí
Herečka Catherine Zeta-Jones se na sociálních sítích předvedla se skvělou postavou. Fanouškům prozradila, jak se jednoduše udržovat v kondici.
Catherine Zeta-Jones stále vypadá skvěle / Depositphotos

Od premiéry filmu Zorro: Tajemná tvář sice uplynulo už přes dvacet let, herečka však i po padesátce vypadá stále skvěle a kdekdo by jí hádal o několik let méně. Po boku staršího manžela Michaela Douglase, kterého si vzala v roce 2000, jen kvete.

Herečka na svém Instagramu zapózovala v šedém kompletu na cvičení v prázdné místnosti, která patrně slouží jako její tělocvična. U fotografie uvedla popisek: „Plány na dnešek zahrnují tanec v mých botách @casazetajones, protože jsou tak pohodlné!" Zeta-Jones totiž založila vlastní značku bot, a přestože cílila na jejich propagaci, fanoušky zaujalo něco jiného. Spustila se vlna pochvalných komentářů na její skvělou postavu.

Catherine Zeta-Jones se netají tím, že miluje tanec. Již dříve mluvila o své vášni pro tento druh pohybu. Podle ní je to skvělý způsob, jak se neustále udržovat v kondici. Pro The Telegraph řekla: „Ve své tělocvičně mám baletní tyč. Pustím si hudbu tak nahlas, že stěny pulzují. A většinou tancuji tak hodinu. Zkouším také hula-hoop, jezdím na rotopedu a cvičím na eliptickém stroji. Prostě se snažím, aby se hýbalo celé tělo.“

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones)

S tím, že je tanec s přibývajícím věkem vhodnou pohybovou aktivitou, souhlasí i trenérka celebrit Monique Eastwood: „Tanec vás povzbuzuje, abyste současně a nepřetržitě zapojovali mozek a tělo," řekla. „Vícesměrné pohyby v tanci jsou skvělým způsobem, jak využít svaly středu těla, protože jsou během pohybových sekvencí neustále stimulovány."

„Tanec se také zaměřuje na různé pohybové vzorce, proto si váš mozek musí neustále pamatovat pohyby a také se soustředit na koordinační schopnosti, aby každý pohyb provedl správně," dodává Monique.

Zeta-Jones se nedávno vrátila do minulosti, když zveřejnila snímek z prvního filmu o hrdinovi Zorrovi. Ve známém záběru se Catherine jakožto Elena Montero ohání mečem a připravuje se na boj se samotným Zorrem. Jedna z nadšených fanynek napsala: „Každý muž se do tebe zamiloval, když tě poprvé viděl v Zorrovi."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones)

Psali jsme také: Indiana Jones se po páté vrátí v roce 2023. Harrison Ford zveřejnil první filmovou fotografii

Autorský článek, další zdroj: Instagram, hellomagazine.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...