Indiana Jones se po páté vrátí v roce 2023. Harrison Ford zveřejnil první filmovou fotografii

Seriály & Filmy 29. května 2022 | 14:52 Pavla Krejčí
Legendární Indiana Jones nasadí svůj klobouk již příští rok. Harrison Ford v roli hlavního hrdiny prozradil přesné datum uvedení do kin. Zároveň zveřejnil první fotku, která dává nahlédnout do děje dobrodružného filmu.
Harrison Ford je stále v dobeé kondici / Depositphotos

Harrison Ford vystoupil na Star Wars Celebration, kde promluvil i o svém nadcházejícím filmu Indiana Jones, v pořadí již pátém. Představil první fotku z filmu, na níž je zobrazen jakožto hlavní hrdina, který překonává vratký most.

„Téměř jsme dokončili další film o Indiana Jonesovi s doprovodnou hudbou Johna Williamse," řekl Ford podle Entertainment Weekly. Zavzpomínal také na příjemné chvíle během natáčení, které prožil s režisérem Jamesem Mangoldem a s producenty Kathy Kennedyovou a Frankem Marshallem.

„Jsem opravdu hrdý na film, který jsme natočili," pokračoval. Ačkoliv Ford o očekáváném filmu neprozradil bližší informace, zveřejnil datum premiéry. Dalších zážitků archeologického dobrodruha se dočkáme 30. června 2023.

Indiana Jones 5 bude navazovat na přechozí díl Indiana Jones a království křišťálové lebky, jehož příběh se odehrával v roce 1957. Další informace o ději nejsou známy. Na stříhání filmu se však pilně pracuje, proto bychom se brzy mohli dočkat prvního traileru, který poodhalí roušku tajemna.

Po Fordově boku se objeví celá plejáda známých hereckých jmen - Mads Mikkelsen, Antonio Banderas, Toby Jones, Phoebe Waller-Bridge nebo Thomas Kretschmann. Jedná se o první film série Indiana Jones, který nebude režírovat Steven Spielberg. Místo toho se ujal role producenta.

Přestože je Harrison Ford stále ve skvělé kondici a vůbec není zjevné, že mu táhne na 80 let, jedná se o poslední film, v němž se zhostí role Indiana Jonese.

Psali jsme také: Premiéra třetího dílu Jurského světa se blíží. Hvězdy první série se znovu setkali na natáčení

Autorský článek, další zdroj: people.com

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Záhadná hvězda přežila kolosální vesmírný výbuch. Svítí ještě jasněji než předtím

Vypěstujte si sladká, voňavá rajčata, plná chuti. Stačí...

Dopřejte si bohatou úrodu sladkých melounů. Potřebují...

Jak dosáhnout rekordní úrody a velikosti brambor? Stačí ve...

Borůvky na zahradu i terasu. Klíčový je výběr správné...

Pěstujte hortenzie jako profesionál. Odmění se vám bohatou...

Pohnojte v červnu cibule tradičním hnojivem obsahujícím...

Zavřít reklamu