Selena Gomez podporuje pozitivní vnímání těla. Sdílela video v plavkách ze své kolekce

Zahraniční 07. srpna 2022 | 08:06 — Pavla Krejčí
Zpěvačka a herečka Selena Gomez ukázala, že jí na kritice ostatních nesejde. Předvedla se v jednodílných plavkách, které minulý rok pomáhala navrhnout. Sdílením příspěvku chtěla podpořit pozitivní vnímání vlastního těla.
Selena Gomez se snaží si z negativních komentářů na její tělo nic nedělat / Depositphotos

Selena Gomez se příliš nestará o negativní komentáře, které se týkají jejího těla. Uvědomila si, že nejlepším doplňkem člověka je zdravé sebevědomí. Čerstvě třicetiletá hvězda oblékla jednodílné plavky La'Mariette z kolekce, kterou navrhla v roce 2021 se svou přítelkyní a bývalou asistentkou Theresou Mingusovou. Na TikTok nahrála video, kterým chtěla svým miliónu fanouškům předat zprávu o pozitivním vnímání těla. V klipu je Selena vidět v barevných plavkách, jak se povaluje na lodi a synchronizuje rty se zvukem klipu. Mnoho fanoušků ji v komentářích pochválilo za to, že se snaží ukazovat realitu a motivuje ostatní.

„POZITIVITA TĚLA! TAK OSVĚŽUJÍCÍ,“ napsal jeden fanoušek. A další dodal: „Jsi pravděpodobně ten nejlepší vzor."

Gomez se dlouhodobě potýká s kritikou vzhledu. V několika rozhovorech ale řekla, že se naučila si hodnotící a negativní komentáře nebrat k srdci. Přiznala, že na tom nezáleží, protože bez ohledu na to, co udělá, lidé budou stále kritizovat její postavu. „Upřímně, nestarám se o svou váhu, protože lidé to budou řešit tak jako tak. 'Jsi moc malá, jsi moc velká.' Říkají to, i když se to nehodí."

Zakladatelka Rare Beauty v lednu otevřeně hovořila o přijímání sebe sama v průběhu procesu stárnutí. Pro magazín People řekla, že je „nadšená“, až uvidí, co jí budoucnost přinese před dosažením třicítky. Gomez oslavila 30. narozeniny 22. července. V nedávném rozhovoru řekla, že ji během posledního desetiletí potkalo hodně špatných, ale i dobrých událostí. 

„Miluju dospívání," řekla začátkem roku. „Když jsem byla mladší, bála jsem se toho a myslela jsem si, že bude můj život vypadat jinak. Ale teď si říkám: 'Wow, tohle jsem nikdy nečekala a nemohu být nadšenější.' Přestala jsem se starat o to, co lidé říkají, a je to úžasné.“

Gomez se již několik let potýká se zdravotními problémy. V září 2017 musela podstoupit transplantaci ledviny kvůli komplikacím z onemocnění jménem lupus. Vysvětlila, že její zdravotní problémy způsobují kolísání hmotnosti.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený ◦•●◉✿

 

V listopadu 2019 promluvila v podcastu Giving Back Generation, který vede její kamarádka Raquelle Stevensová. „Mám lupus a řeším problémy s ledvinami a vysokým krevním tlakem, takže se potýkám se spoustou zdravotních problémů. Tehdy jsem si opravdu začala všímat věcí týkajících se těla.“ Dodala, že kombinace lupusu a léků, které musí užívat, neustále mění její váhu.

„Jsou to léky, které musím užívat po zbytek života. Mé tělo se mění klidně každý měsíc," řekla Gomez. „Takže jsem si všimla, když mě kvůli tomu lidé začali napadat. Ale ve skutečnosti je to jen moje pravda. Kolísám. Záleží na tom, co se zrovna děje v mém životě."

Hodně mě to dostalo," řekla o zahanbení, které kvůli lidem dříve cítila. „Také mě to trochu zmátlo." Ačkoliv jí chvíli trvalo smířit se s vlastní nemocí a komentáři ostatních lidí, nyní se cítí ve svém těle dobře. Konečně našla balanc mezi soukromým životem a prací, což si naplno užívá. V současné době hraje v seriálu Jen vraždy v budově po boku Steva Martina a Martina Shorta. A 28. října má premiéru 3. série kuchařské show HBO Max s názvem Selena + Chef. V traileru byla k vidění s blond vlasy. Psali jsme také: Selena Gomez se po 30. narozeninách zamýšlí nad posledním desetiletím. Zažila těžké i krásné chvíle, na které nikdy nezapomene

Autorský článek, další zdroje: Instagram, people.com

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...